2 види і відмінності

92

2.1 огляд гідравлічних ножиць для різання арматури (відео)

2.2 популярні моделі і виробники

Очевидно, що найпопулярніші зразки ножиці-ручні. Виробники такого інструменту надають своїм покупцям максимум можливостей по частині підбору кращого варіанту.

З виробників слід виділити компанії:

І ridgid, і intertool виробляють продукцію високого рівня, з якісного металу з перевіреними часом вузлами.

Компанія ridgid є представником американського виробника, штаб-квартира якого розміщена в огайо. Вони займаються випуском величезної кількості інструментів, сантехнічних виробів і додаткового обладнання, призначеного для будівельної сфери.

У ridgid інженери постійно намагаються поліпшити якість свого товару, додаючи до нього нові розробки і покращуючи конструкцію. Саме це і стало причиною, по якій інструменти від ridgid тримають лідируючі позиції на ринку протягом багатьох років.

Intertool — ще один популярний виробник професійного обладнання та інвентарю, виробничі потужності якого розміщені в країнах снд. Перевага інструментів від intertool-відмінна якість разом з прийнятною ціною.

Що ж до конкретних моделей, то при виборі кусачок відмінності між ними стосуються в основному конкретних робочих характеристик.

Наприклад, кусачки ridgid класу n30s 14228 являють собою середній ручний інструмент з довжиною 300 мм.

У нього є маса різновидів з більшою чи меншою довжиною ручок, передавальним зусиллям, вибором самого матеріалу, можливістю знімати губки або відсутністю такої і т. Д.

Також існує певний поділ з урахуванням маркування інструменту. Наприклад, кусачки ridgid s18 призначені для перекушування арматури середнього або малого розміру перетину. Важать вони близько 2 кілограм і коштують всього 80 доларів.

У той же час модель ridgid s42 відрізняється від моделі s18 великою вагою(майже 9 кілограм), і в три рази більшою ціною. А всього завдяки тому, що зразок s42, на відміну від s18, має в своїй конструкції подовжені ручки, покращений механізм передачі зусиль і т.д. Його вже можна застосовувати для різання великих стрижнів.

Те ж стосується і продукції від intertool. Ножиці intertool ф8 cr-v призначені для простих завдань з перекушування болтів і дроту, а більш просунуті моделі – для інших.

Поради щодо вибору прості і зрозумілі. Вибирати потрібно той інструмент, який підходить вам за параметрами, ціною і напрямком .

Якщо треба перекушувати стрижні з діаметром до 10 мм, то не варто закуповувати електропривідні ножиці, вистачить і виробів типу ridgid s18 або їх аналогів.

Інша справа, коли перед вами стоїть куди більш амбітне завдання. Тоді орієнтуватися варто на майбутній обсяг робіт, їх специфіку.

Завжди намагайтеся звертатися до продукції перевірених виробників. У нашому випадку це інструменти від ridgid і intertool.

2.4 принцип роботи

Взаємодія з арматурними кусачками зводиться до декількох простих операцій. Все що потрібно робити-слідувати інструкції і бути уважним.

Як правило, арматурні кусачки постійно знаходяться в робочому положенні. Від вас вимагається тільки:

  1. закріпити арматуру між губками.
  2. злегка піджати ручки для кращої фіксації.
  3. тиснути на краї ручок з усієї сили. Якщо арматура не піддалася за один інтервал, зробити перерву на кілька секунд і виконати останню операцію ще раз.
  4. після завершення процесу розсунути губки і прибрати кусачки в безпечне місце.

Працювати з гідравлікою ще простіше. Там досить поперемінного тиску на ручки з контролем рівня розрізу.

Ну а електропривідні досить просто закріпити, вибрати режим різання, якщо такий взагалі є і натиснути кнопку. Далі про все подбає вбудований електропривод.

Необхідність відкусити металевий пруток або арматуру, на будівельній ділянці, виникає досить часто. Для таких цілей, користуються будь-якими підручними інструментами, які підійдуть. Це може бути кутова шліфмашина або ножиці по металу, наприклад. Однак, в деяких випадках це не найзручніші інструменти. Тому, для даних завдань існує конкретний ріжучий інструмент, що має назву-арматурні ножиці. Болторізи-це, по суті, друга назва, яке характерно даному інструменту. У цій статті ми детально розглянемо арматурні ножиці, а також ви дізнаєтеся, що необхідно знати для того щоб купити арматурні ножиці, і щоб ця покупка стала максимально вдалою.

конструкція інструменту і призначення

Як ріжучих елементів даних ножиць, виступають губки. Практично у всіх моделях ножиць, які продаються на сьогоднішній день, вони є знімними. Тому, якщо одна з губок інструменту стала досить «тупий», її можна зняти і замінити, або заточити правильним чином. До слова, вартість губок становить близько 65-60% від вартості всього інструменту. З цього випливає, що при покупці болтореза необхідно пильну увагу звертати на твердість губок. Цей параметр обчислюється в спеціальних одиницях-hrc. Чим більшим буде цей показник, тим міцнішими будуть губки, а значить, з їх допомогою можна буде відкушувати будь-які прутки або арматуру.

Як приклад, можна наочно порівняти дві моделі арматурних ножиць – болторіза «kraftool », а також арматурних ножиць від компанії «stayer ». Відзначимо, що ножиці бувають різного розміру, тому для порівняння візьмемо однакові моделі, по 600 мм в довжину.

Для того щоб відразу розрізнити, де бюджетний інструмент, а де більш якісний, наведемо значення твердості губок. У болторіза kraftool вона становить 45 одиниць, а у ножиць stayer – всього 30 одиниць. Тому, відразу стає зрозуміло, що перші ножиці більш якісні і більш дорогі в ціні. Однак чи означає це, що варто відразу відмовитися від stayer ? — однозначно, ні. Все тому, що stayer заточені під роботу з більш «м’якими» і «слухняними» прутками і металами. Ножиці ж kraftool є більш грубими в роботі і з їх допомогою можна перекусити 4-6 мм арматуру.

Як правило, ручні арматурні ножиці мають стандартизовані розміри, які рівні:

— м одягли по 300 мм (значення в дюймах– 12″);

— м одягли по 450 мм (значення в дюймах — 18″);

— м одягли по 600 мм (значення в дюймах — 24″);

— м одягли по 800 і 1070 мм (30″ і 42″ – відповідно).

Природно, що чим більшим буде розмір болторіза, тим більш товсту арматуру або дріт йому вдасться перекусити. Це пояснюється великим плечем, за допомогою якого можна докласти великі здавлюють зусилля. Природно, більшість покупців даного товару зупиняються на золотій середині — як правило, це моделі по 600 мм. За допомогою такихУ тому числі і всіх гост (а їх, насправді, досить багато). Тому саме знак eac означає, що це хороший і перевірений кабель.

як відрізнити кабель гост від ту?

щоб зрозуміти, що перед вам саме гост, а не ту, вам, в першу чергу звертати саме на позначення eac. Візьмемо, для прикладу, кабель заводу конкорд. На етикетці ми не бачимо позначення гост. Але на етикетці присутній маркування eac. А це означає, що даний кабель відповідає кільком десяткам нормативів, в тому числі і всім необхідним гостам. Також ми бачимо, що на кабелі вказано ту.

&1&

Крім етикетки, відповідне маркування повинна бути на самому кабелі-маркування заводу, маркування ту заводу, знак eac, і, можливо ще й гост на саму марку кабелю.

я взяв лінійку і поміряв діаметр кабелю 3х2,5, а у мене вийшло 1.8. Чому так?

як ми вже і говорили, у кабелю завжди вказується перетин. А в разі виміру лінійкою або штангенциркулем ви отримуєте діаметр кабелю. Ви можете, або перетворити його за формулою s кр =0,785 d 2 (це спрощений варіант оригінальної формули) або ж скористатися таблицею відповідності. В даному випадку, як видно з таблиці, перетин вашого кабелю повністю відповідає фактичному.

&1&

я купив кабель з перетином 2,5, кабель гост. А за фактом виявилося, що там перетин 2,3. Таке може бути?

як ми і говорили, сертифікат на кабель видається не за перетин, а за нормативи по опору на 1 км кабелю. Відповідно, фактичне перетин гост кабелю може відрізнятися від заявленого. Закон це допускає. Більш того, не варто забувати, що ваш завмер має похибку. У разі, якщо ви робите вимір перетин кабелю лінійкою, воно дуже істотно. Але навіть якщо при вимірі штангенциркулем можуть бути відхилення в кілька міліметрів, що дуже істотно. Заради інтересу, ви можете взяти шматок кабелю 10 см, зняти з нього ізоляцію повністю і зробити 10 вимірів. При цьому ще злегка провертайте жилу. Швидше за все, виполучіте 5 різних варіантів лощини. Хотілося б відзначити тільки один важливий момент. Як показує наша практика, фактичне перетин хорошого кабелю не повинно відрізнятися від заявленого більш, ніж на 10-15 відсотків. За цим потрібно стежити.

мені обіцяли кабель гост, але в два рази дешевше, ніж у вас. Чому у вас так дорого.

на жаль, ми змушені відзначити, що на ринку кабелю є досить багато недобросовісних виробників кабелю, які ставлять позначку eac, хоча насправді ніякої сертифікації вони не проходили. Також на ринку зустрічаються підробки відомих брендів, таких як конкорд і севкабель. Тому ми б не рекомендували гнатися за ціною. Це може дуже дорого обійтися в результаті.

Які висновки можна зробити з даної статті?

1. Кабель ту коштує дешевше гост, і, як правило, це пов’язано з менш якісними матеріалами і заниженим опором і перетином. Це означає одне-хочете хороший кабель-беріть гост.
2. Перетин кабелю гост може не відповідати зазначеному.
3. На наш погляд, відхилення фактичного перетину від заявленого не повинно бути дуже сильним. 10-15 відсотків, це максимум.
4. Купуйте кабель в хороших місцях. Наприклад, в нашому великий вибір і хороші ціни. А ще й доставимо в межах мкад безкоштовно від 4000 рублів.
5. Якщо після нашої статті, у вас все ж залишилися питання щодо відмінності гост і ту кабелю, ми завжди на зв’язку:)

Коли ми купуємо в магазині продукти, ми хочемо, щоб вони були якісними, але як зрозуміти, що ховається за красивою обгорткою? як готували цей продукт, хто, з чого, корисний або шкідливий він? на захисті якості наших продуктів стоять норми сертифікації, стандартизації, які вказують виробникам, як і з чого потрібно виробляти товар. На етикетці товару іноді вказується, що він виготовлений по госту або по ту. Давайте розберемося, що це.

Гост-це державний загальносоюзний стандарт. З’явився він в 1968 році разом з державною системою стандартизації. За радянських часів гости мали велике значення і дійсно підтверджували якість. Зроблене за гостом було зроблено на століття. Звичайно, до харчової продукції термін «на століття» не підходить, але товар був безумовно якісним і смачним. Гости тоді були обов’язкові для товарів, а значить якісної продукції було на полицях магазинів більше, ніж зараз, коли гост є добровільним. Товарів зі знаком гост стало менше, виробники отримують хороший прибуток і не маючи на своїй продукції цього знака. Здавалося б вирішити проблему просто, потрібно знову зробити гост обов’язковим, але в сучасних умовах це неможливо. Різновидів продуктів настільки багато, що по кожному зробити гост не вийде, а значить не можна і зобов’язувати виробників готувати за певною рецептурою, з використанням тільки позначених продуктів.

&1&

Тепер давайте розберемося чим відрізняється гост від ту. Розшифровка цієї абревіатури означає технічні умови. По суті це вимоги, які виробник встановив на свою продукцію, і яким повинен відповідати товар. За радянських часів ту встановлювалися на ті види продуктів, які вперше з’явилися на ринку і на які ще немає гостів. Якщо цей продукт був затребуваний на нього робили гост. Зараз же все змінилося. Найчастіше, вивчаючи етикетку ми можемо бачити, що виготовлено по ту. І не можна сказати, що це погано. По-перше, деякі ту написані російською академією сільськогосподарських наук та іншими організаціями, гідними довіри. По-друге, більшість виробників все-таки сумлінні і піклуються про здоров’я споживача. По-третє, деякі ту реєструються в держстандарті. При цій процедурі ту отримує експертний висновок. Таким чином ту не показово поганого продукту.

До речі, ви можете почитати гости, вони є в загальному доступі. Наприклад » гост 29300-92 (ісо 3091-75). Державний стандарт союзу рср. М’ясо та м’ясні продукти. Метод визначення нітрату» (затв. І введений в дію постановою держстандарту срср від 10.02.1992 n 128).