Матеріал для виготовлення кухонних меблів що краще. Матеріали для виробництва корпусних меблів. Меблеві матеріали для ванної.

234

Вибір правильної меблів-запорука затишного будинку і довговічного ремонту. Особливо складна ця добірка зараз через такого достатку пропозицій на будівельному ринку. Ця стаття допоможе визначитися з матеріалами для меблів ванної, вітальні та спальні, дитячої, кухні та санвузла, а також вибрати відмінну оббивку і наповнювачі для ліжок, диванів і крісел.

Для найбільш вимогливих ви можете вибрати каструлю з одного шматка з декількох шарів з нержавіючої сталі і алюмінію або міді. Ви отримуєте бездонний бездонний каструлю з електропровідністю і розподілом тепла це ідеальна каструля: переваги нержавіючої сталі з високою продуктивністю теплопровідності.

Однак при виборі мідних горщиків, призначених для декоративного орнаменту, слід вживати певних запобіжних заходів. Цей тип каструлі зазвичай легкий, дуже тонкий і покритий лаком для запобігання окислення, але несумісний з кулінарне використання.

Загальні вимоги до меблевих матеріалів

Отже, якими якостями повинні володіти матеріали для виготовлення меблів:

  • екологічність. В якому б стилі не був виконаний ваш інтер’єр, його в будь-якому випадку не зіпсує натуральна, екологічно чиста деревина і мдф. Що стосується пластику, він може бути безпечним для людини, тільки якщо на нього є відповідні сертифікати якості. В іншому випадку він може виявитися токсичним.
  • довговічність. Меблі рідко купується на рік або два. Хороші якісні матеріали повинні служити десятки років.
  • зносостійкість. Тобто стійкість до подряпин, механічних пошкоджень, забруднень. Особливо це стосується меблів, яка піддається найбільшому зносу. Наприклад, кухонна стільниця або ліжко в спальні. В ідеалі меблі не повинна втрачати свій зовнішній вигляд і колір.
  • водостійкість. Особливо важлива для приміщень з підвищеною вологістю — кухні та ванної кімнати.
  • стійкість до хімічного чищення та абразивних засобів. В результаті забруднень, які з часом обов’язково з’являться, матеріали для меблів повинні легко очищатися, не втрачаючи зовнішнього вигляду. Тут же варто відзначити ще одна вимога-легкий догляд.
  • безпека-особливо це якість стосується дитячих меблів, оскільки неякісний матеріал може завдати здоров’я дитині.

Це ключові вимоги, яким повинні слідувати матеріали і фурнітура для виробництва меблів. Тепер зупинимося докладніше на тому, що краще використовувати для кожної конкретної кімнати.

Мідна каструля буде мати товщину не менше 1, 5-2 мм.мідь несумісна з їжею біля основи, всередині мідної каструлі буде покрита марлею або найчастіше з лінокс. Всупереч тому, що випливає з назви, литий алюмінієвий піддон не містить чавуну. Це розплавлений алюміній, покритий антипригарним покриттям. Литий алюмінієвий піддон, безумовно, самий практичний, тому що він легкий і простий у використанні і для чищення завдяки антипригарним покриттям. Він швидко піднімається по температурі, але в той же час модель, яка забезпечує термін служби коротше.

Меблеві матеріали для ванної

Крім перерахованих вище вимог матеріали для виготовлення меблів у ванну повинні мати хоча б мінімальне захисне покриття від вологи і перепадів температур. Інакше через деякий час полку або шафка покриються цвіллю, потріскаються, розбухнуть і почнуть підгнивати. Найкраще використовувати пластик і скло. Нерідко використовується пофарбоване і просочене натуральне дерево. В цьому випадку потрібно оцінювати якість фарби, щоб вона не потріскалася з часом.

Антипригарне або антипригарне покриття?

Каструлю використовують головним чином для нагрівання води або для приготування теплих препаратів, часто заснованих на соусі. Тому використання каструлі з антипригарним покриттям не потрібно, за винятком дуже специфічних застосувань, таких як приготування соусів або повторне нагрівання молока.

Який горщик, для якого джерело тепла?

У цих умовах повна гра з панорамуванням покриття п не є необхідною, один, переважно менше, ніж достатньо для цих конкретних застосувань. Всі матеріали підходять для індукції. Дуже швидке підвищення температури сприяє використанню матеріалів, стійких до теплових ударів, таким як нержавіюча сталь або мідь. Але плавлення або лиття алюмінію також можуть бути використані з деякими запобіжними заходами.

Також текстура поверхні не повинна збирати патьоки і краплі води, інакше вам постійно доведеться її чистити.

Велике значення відіграють ручки, петлі та інша фурнітура. Вони повинні бути вологостійкі і не піддаватися іржі.

Меблеві матеріали для кухні

Схожі характеристики повинні мати матеріали для меблів кухні. Крім стійкості до вологи, корозії і температурного перепаду, вони повинні бути невразливі до механічних пошкоджень, попадань жиру, чищенні хімічними засобами. Особливо педантично потрібно вибирати матеріал для стільниць — в районі раковини є ризик потрапляння води, в районі плити — жиру, а на стіл можна по забудькуватості поставити без підставки гарячу сковороду і залишити на ній слід.

Слід зазначити, що індукційний варильний котел ідеально підходить для використання на всіх інших джерелах тепла. Для скляної кераміки це дуже потужне джерело тепла вимагає використання твердої каструлі в матеріалі, стійкому до деформації і термічним ударам, особливо показана нержавіюча сталь.

Для електричних пластин. Відносно низька потужність цього джерела тепла сприятиме використанню сковороди в дуже хорошому теплопровідному матеріалі, такому як виплавка алюмінію. Важливо не тільки знати, що ви їсте, але і як і де воно готується. З цією метою мені видається корисним коротко проаналізувати різні матеріали, необхідні для виробництва кухонного посуду; багато з них, якщо вони неправильно використовуються з часом, виділяючи шкідливі речовини для продуктів харчування.

Меблеві матеріали для вітальні та спальні

На відміну від попередніх двох кімнат у вітальні матеріали для меблів не мають таких суворих вимог. Тут підійде і скло, і метал, і дерево, і дсп, все залежить від стилю і дизайну вашої квартири. Наприклад, в більшості стилів (сучасному, класичному, провансі, лофті, шале, японському і багатьох інших) самим універсальним матеріалом є натуральна деревина — масив дуба, вільхи, сосни. Досить рідко використовується пластик, хіба тільки в інтер’єрі хай-тек. У цьому ж стилі часто використовується спеціальне міцне а ось металеві ковані деталі більше застосовні для модерну, бароко, арт-деко.

Найпоширенішим у великому громадському харчуванні є алюміній: кухонний посуд з продуктом має тенденцію випускати залишки металу, тому вам не потрібно довгий час залишати їжу. Алюміній токсичний для мозку, як доктор роджер делонче, дослідник з університету тура, у своїх експериментах на мишах. І навпаки, їх важче знайти і дуже дорого. Для прання в посудомийній машині вказано використання біоекологічних миючих засобів, не рекомендується використовувати детергенти на основі соди і агресивні відбілюючі агенти.

Важливо правильно підібрати матеріали для оббивки меблів і наповнювачі для диванів і ліжок, на яких мешканці проводять велику кількість часу.

Наповнювачі та оббивка

Крім корпусу меблів, безпечною і довговічною повинна бути начинка, а саме матеріали для оббивки меблів і її наповнювачі.

Нержавіюча сталь-сплав заліза, хрому і нікелю, особливо міцний і легко миється; має низьку теплопровідність, яка не дозволяє рівномірно розподілити тепло рівномірно, що призводить до прилипання і спалювання їжі внизу, при відсутності належного приправи. Цього можна уникнути, вибираючи тришарові, два диски з нержавіючої сталі з розташуванням алюмінієвого диска, який покращує дифузію тепла. Товщина посуду з нержавіючої сталі прямо пропорційна дифузії тепла. Хороша товщина становить 6 мм, що робить їх зручними для будь-якого виду приготування.

Що стосується оббивки, то відомі матеріали для перетяжки меблів — це льон, бавовна, натуральна шерсть. Перший-частіше застосовується в натуральному вигляді без фарбування. Другий-вибілюється, покривається спеціальними складами або просоченням для відштовхування вологи, воском, парафіном. Часто забарвлюється в різні кольори. Натуральна шерсть може бути застосована рідше, з огляду на її колючості і швидкого зносу.

Не залишайте їжу протягом тривалого часу після приготування. Ніщо ще не було показано людині. Дослідження тривають, щоб продемонструвати токсичність плода для можливих імунологічних, неврологічних та ендокринних ушкоджень. Таким чином, тефлон тільки в тому випадку, якщо новий, доглянутий, ручний мити з належною обачністю і не доведений до високих температур.

Тільки піч, відмінно підходить для зберігання і транспортування продуктів. Справжня кераміка нетоксична, стійка і не пориста, так ідеально! але так звані керамічні сковорідки-це не що інше, як алюмінієві каструлі, покриті фарбами, які містять керамічні порошки, з обмеженою адгезією до підкладки і зменшеною компактністю.

1. Більш популярні шкіра і її бюджетний варіант-дермантин. Іноді використовується шовк, наприклад, для оббивки пуфів.

Спеціальним просоченням (наприклад, лляною олією), мдф. Скло і металеві поверхні не рекомендуються через їх небезпечності для дитини. Дсп з часом виділяє токсичні випаровування.

Їх профіль тепла підходить для всіх видів швидкого приготування з високою температурою: картопля фрі, яйце в сорочці, млинці, відмінно підходить для гриля, тостів і підсмажування. Він підтримує дуже високі температури, при температурі випічки він антипригарний, хороша альтернатива класичним антипригарним сковорідкам, ідеально підходить для алергіків на нікель. Для дезінфекції він нагріває велику сіль у вогні. При використанні він покращує його працездатність, якщо він добре оброблений, практично не піддається руйнуванню, не дряпається, стійкий до ударів.

І звичайно, меблі для дитячої не повинна мати гострих кутів, що стирчать гострих предметів, що б’ються поверхонь.

Фурнітура

Що відноситься до меблевої фурнітури? це різні ручки, опори, ніжки і колеса, кріпильні вироби, висувні системи, аксесуари. У їх виборі також варто спиратися на авторитет виробника, довговічність і надійність матеріалів. В іншому випадку ви отримаєте розхитану меблі зі скрипучими дверцятами.

Як і у випадку з алюмінієм, немає необхідності втирати, протираючи абразивні губки, захисне покриття, яке утворюється з плином часу. Залізо не підходить для зберігання продуктів, і рекомендується уникати прямого контакту з кислотними продуктами. Титан не є отруйним, не грає ніякої біологічної ролі, відомої в організмі людини, він, природно, не прилипає, він добре проводить тепло, він міцний і стійкий. І навпаки, це дуже дорого і не може використовуватися на електричних пластинах.

Мильний камінь, на мій погляд, кращий для помірної полум’яної варіння, такий як супи, бобові, тушковані і поленти, але потребує різноманітному цікавості: вони підходять для тих, хто любить життя і не поспішає. У використанні використовуються різні види використання, які заслуговують ретельного вивчення. Бажано запитати у дилера сертифікат відсутності волокон з азбесту, який рідко може бути присутнім в камені.

Меблеві ручки повинні не тільки бути естетично красивими, але і не заважати при ходьбі повз шафи або комода і бути зручними у використанні. Найкраще підійдуть металеві та дерев’яні врізні, скоби і ручки-невидимки.

Найякісніші петлі — хромовані. Важливо, щоб вони працювали легко і безшумно. У деяких передбачений вбудований доводчик, який дозволяє плавно закривати дверцята.

Теракотовий тепловий профіль схожий на камінь, позначений для тривалого варіння і постійних температур, таких як різотто, тушковане м’ясо, рагу, бобові і мінестрони. При першому використанні слід зберігати протягом 12 годин, завжди використовувати поширення полум’я для рівномірного розподілу тепла, не використовувати металеві гвинти, оскільки вони можуть подряпати скління, зроблене свинцем, кадмієм, селеном, миш’яком і ураном.

Чавун також підходить для повільної кулінарії, дуже важкий і вимагає спеціального обслуговування, не призначеного для миття посудомийної машини. Уникайте промивання водою, бажано використовуючи абсорбуючий папір, і якщо вам потрібна сіль для блиску, потім нанесіть її тонким шаром оливкової олії і збережіть. Ця процедура необхідна, щоб уникнути іржі. Також є матеріали з покриттям з антипригарних і порцелянових матеріалів. Для першого відноситься до антипригарним матеріалами, друга-покрита емаллю важко, але не дуже довговічна і легко згинається, що призводить до ризику від’єднання фрагментів емалі.

Всілякі висувні системи дуже багаті на асортимент. Найдорожчі-роликові напрямні, що забезпечують плавне висування шухлядок. Кулькові-дорожчі, але довговічні, і розраховані на великі навантаження.

Резюме

Як бачите, вибір матеріалів сьогодні величезний, і багато в ньому залежить від того, для якої кімнати ви підбираєте меблі, в якому стилі виконаний інтер’єр, і якою сумою ви маєте в своєму розпорядженні для ремонту. Економія — не найкращий варіант скоротити витрати, оскільки неякісна дешеві меблі прослужить короткий термін, і через пару років вам знову доведеться її міняти або перетягувати. Натуральна деревина або більш бюджетна мдф, високоякісний сертифікований пластик, загартоване скло, надійна фурнітура і хороша оббивка прослужать вам довгі роки і не втратять свого зовнішнього вигляду навіть через десятки років. Вибирайте перевірених виробників, які крім якості дадуть вам додаткові гарантії на використання меблів протягом першого року-двох.

Нарешті, мідь: не підходить для високих температур, має високий рівень обслуговування, окислюється, стає токсичною і тому повинна періодично застоюватися. Томмазо патриси. Вибір підлог-один з найважливіших етапів в плануванні інтер’єру кожної кімнати. Щоб прийняти правильне рішення про те, який поверх підходить для вас, вам потрібно мати на увазі загальний стиль, який ви хочете дати своєму будинку і конкретній кімнаті, бюджету і вашому способу життя. Останнє важливо, тому що різні матеріали вимагають різного обслуговування, у них різний термін служби, а підлогове покриття не просто замінюється.

Для того щоб вибір матеріалу для власного шафи або комода був осмисленим, необхідно знати переваги і недоліки меблевих матеріалів. Чим, наприклад відрізняється дсп від мдф? наскільки дешевше меблі, якщо купити необроблений лист дсп і потім його заламінувати, ніж платити за ламінований дсп? які взагалі матеріали використовуються для виробництва сучасних меблів.

Незалежно від матеріалу, який ви зупините, пам’ятайте, що він повинен бути вологостійким, міцним, простим в очищенні і відповідати загальному вигляду кухні. Плитки є найбільш поширеними підлогами для кухні та їдальні. Вони найчастіше зроблені з теракоти або граніту. Обидва матеріали характеризуються довговічністю, довговічністю, багатим різноманітністю кольорів і дизайну, простотою обслуговування. Теракота краще, головним чином, через її доступної ціни і простоти очищення, але існує ризик отримання травми при ударі або заточуванні гострого предмета.

Дсп (деревно-стружкова плита)

дсп виготовляється з деревної тирси і стружок, просочених зв’язує речовиною, а саме — формальдегідними смолами. Дсп — найпоширеніший матеріал для корпусних меблів, вбудованих шаф і оформлення інтер’єрів. Дсп широко застосовується і в будівництві-зведенні дахів і перегородок. Для кухонь і ванн використовується спеціальний вид дсп — з підвищеною вологостійкістю.

Загальним моментом є те, що вони залишаються холодними, що може бути мінус взимку, якщо тільки у вас немає. Але це плюс в літні місяці. Підлога вінілового настилу на кухні. Вініловий настил має просте обслуговування, доступну ціну і водостійкість. Він також має завидну довговічність і вражаючі декоративні якості. Вінілові підлогові покриття підходять для підлогового опалення, а також для людей з алергією. На відміну від теракоти, вініловий настил створює більш теплий вигляд.

Це одне з найуспішніших наслідувачів з дерева і пропонує величезну різноманітність візерунків і відтінків. Він легко чистий і доступний за ціною. Хоча він більш стійкий до вологи, ніж тверда деревина, подбайте про неї на кухні, так як повені можуть завдати шкоди. Хоча останні новаторські підлогові покриття замінили старий лінолеум, він як і раніше вибирається для кухонного підлогового покриття, в основному в якості бюджетного рішення. Він не вимагає спеціальної установки або обслуговування і стійкий до вологи.

Все більш широку популярність набирають дсп надлегкі і вогнетривкі. завдяки своїй невисокій вартості і чудовим будівельним властивостям дсп — самий широко використовуваний матеріал для виготовлення меблів економ-класу. Велика частина офісних меблів виробляється саме з дсп.

Однак є у цього матеріалу і свої мінуси — це шкідливі формальдегідні виділення.

Кам’яна підлога на кухні. Камінь-елегантний і стильний підлогу, відповідний для елегантної кухні-їдальні. Він стійкий до вологи і бруду, а також до зносу. Велика частина підлоги виконана з мармуру, травертину, граніту. Недоліками є висока вартість природного каменю, а також відчуття холоду при ходьбі на ньому. Останнє можна було б компенсувати шляхом установки підлогового опалення.

Підлога з пробки або паркету на кухні. Пробка — це екологічний матеріал з високими теплоізоляційними властивостями. Природний паркет приносить невблаганний затишок і комфорт кожному будинку. Якщо кімната використовується тільки як їдальня, дерев’яні підлоги-відмінний вибір, що приносить витонченість і теплоту, що не має аналогів щодо інших матеріалів. Однак, якщо кімната поєднує в собі обидві їдальні і кухню, виберіть інший матеріал, тому що ризик повені завжди існує, і це було б шкідливо для дерева.

Дсп. Існує два методи з’єднання плівки з поверхнею дсп — ламінування і каширування. Каширування-процес облицювання дсп повністю затвердженими паперово-смоляними плівками з попереднім нанесенням на плиту-основу клейового складу.

Ламінування-процес нанесення декоративного покриття під дією тиску і впливу температури. Ламінування вважається більш надійним і дорогим способом виготовлення лдсп. Незалежно від способу нанесення таке дсп називається дсп з меламіновим покриттям. Воно широко використовується для виготовлення меблів, заповнення двері типу купе та інших едементів декору інтер’єру.

Двп (деревно-волокниста плита)

деревоволокниста плита-це ніщо інше як добре всім відомий оргаліт. Оргаліт-основний матеріал для виготовлення задніх стінок шаф, днищ висувних ящиків недорогих меблів (в більш дорогих меблів, як правило, застосовують фанеру, як більш стійкий до навантажень і механічного впливу матеріал). Двп виходить гарячим пресуванням маси, що складається з целюлозних волокон, води, синтетичних полімерів і спеціальних добавок (такий метод ще називається «метод мокрого пресування»). Саме тому тильна сторона двп має таку специфічну фактуру — «сіточкою».

Лицьова сторона двп, як правило облицьовується-покривається меламіновою плівкою. Через технологічні особливості виробництва двп-двп не буває товстою.

Мдф (mdf, medium density fiberboard-деревно-волокнисті плити середньої щільності)

мдф плита-різновид двп плит, що володіє кращими якостями і має широкий спектр застосування. При виготовленні мдф плит вміст шкідливих формальдегідних смол мізерно і можна порівняти з виділеннями формальдегідів натуральним деревом. Плита мдф володіє дуже високими показниками екологічності. Завдяки більш дрібній і однорідній текстурі і специфічній технології виробництва, плита мдф міцніша ніж плита дсп (майже вдвічі), стійка до впливу вологи і вогню.

Мдф плити знайшли широке застосування в будівництві (з мдф роблять підлогу, стіни, стелі), виробництві меблів і ще багатьох інших галузях не пов’язаних з будівництвом. Зокрема мдф використовується для виготовлення акустичних систем.

Фанера (деревно-шаруваті листи)

фанера-багатошаровий будівельний матеріал, виготовляється шляхом склеювання листів шпону. Товщина фанери варіює в залежності від товщини шару шпону і кількості шарів. Щоб фанера була міцною, шари шпону накладаються так, щоб волокна деревини були строго перпендикулярні попередньому листу. Завдяки поздовжньо-поперечному напрямку волокон шпону, в шарах листа досягається особлива міцність, а отже — довговічність, ударостійкість, стійкість до навантажень.

Особливість виробництва фанери визначають її затребуваність в будівництві і виробництві меблів зокрема. Фанера має естетичний зовнішній вигляд, екологічно нешкідлива. Фанера-досить легкий матеріал. Ці відмінні якості зумовили широке застосування фанери при виробництві меблів, в тому числі дитячої. Зараз на ринку представлений великий асортимент різновидів фанери: вогнетривка, вологостійка, фанера з підвищеною міцністю.

Детальніше про продукцію та послуги

Комплектуючі для виготовлення меблів
Виготовлення меблів своїми руками
Розпил і розкрій дсп і лдсп
Вітражний малюнок на дверях-купе