Як вибрати найкращий електричний чайник. Як вибрати хороший електричний чайник

33

Як вибрати найкращий електричний чайник. Як вибрати хороший електричний чайник

Порада експерта: вибирайте чайник тільки з ударостійкого скла. Тоді він буде досить міцним. Електрочайник зі звичайного скла дуже легко розбити.

Щоб купити якісний і функціональний продукт, зверніть увагу на основні критерії вибору подібних пристроїв:

  1. матеріал корпусу. Пластик вважається найдешевшим варіантом, але є ризик нарватися на недобросовісного виробника, через що може істотно зіпсуватися смак і запах води. Метал важкий і сильно нагрівається. Скло-красиво, безпечно, але знову ж таки — велика вага і крихкість. Безпечним варіантом вважається і кераміка, але вартість висока, а розбити такий виріб дуже легко.
  2. потужність. Чим вище цей показник, тим швидше буде закипати вода. Для обсягу від 1,5 до 2 літрів оптимальною потужністю вважається 2,2-2,4 квт. Однак не варто забувати і про стан проводки у вашому будинку, щоб при кожному включенні електроприладу у вас не вибивало пробки.
  3. безпека. Деякі захисні системи не тільки допоможуть запобігти випадкові поломки або неприємності, але і захистять від пожежі або короткого замикання. Бажано, щоб обрана вами модель не включалася без води і була захищена від перегріву.
  4. обсяг. Тут відштовхуйтеся від своїх потреб і кількості членів сім’ї. На ринку зараз можна знайти як мініатюрні малятка на 0,5 літра, так і гігантів об’ємом в 3 літри. На сім’ю з двох-трьох чоловік досить 1,5-1,7 літра.
  5. терморегулятор. Корисна функція, якщо вам потрібно часто нагрівати воду до потрібної температури. Наприклад, щоб розводити дитячу суміш або ліки.
  6. таймер. Вбудований таймер дозволить призначити час нагріву води. Сюди ж можна віднести і віддалений доступ через смартфон.
  7. дизайн. Величезна кількість дизайнів і забарвлень, а також форм дозволять підібрати відповідний прилад для інтер’єру вашої кухні.
  8. фільтрація. Якщо ви проживаєте в регіоні, де питна вода залишає бажати кращого, то варто потурбуватися покупкою чайника з додатковим фільтром.

Який чайник вибрати. Товщина металу і конструктивні особливості

Металевий електрочайник-відмінний вибір. Він надійний і міцний на відміну від пластикових моделей. Однак і в цій категорії ви помітите відчутний розкид цінників. Інженери дуже часто економлять на металі, що безпосередньо позначається на терміні служби приладу.

Дешеві моделі зазвичай мають тонкі стінки в порівнянні з дорогими електрочайниками. Наприклад, метал товщиною до 0,3 мм досить просто погнути. Невеликий удар — і на вашому чайнику залишаться вм’ятини. Товщина днища також грає важливу роль-чим товщі метал, тим менше буде теплове навантаження на квадратний сантиметр. На практиці це не тільки дає більший ресурс, але і частково знижує рівень шуму при роботі.

Визначити товщину стінок в магазині на око практично неможливо, але якщо вибір стоїть між двома відносно однаковими моделями, то обов’язково зважте їх. Дорогий чайник з товстими стінками може важити на 300-500 грам більше, якщо габарити порівнюваних моделей ідентичні.

У дешевих чайниках також економлять на виробничих процесах, наприклад, не видаляють задирки з металу, не роблять підготовку поверхні перед з’єднанням алюмінієвого і нержавіючого шарів. Останнє може стати причиною появи мікрополостей між шарами і подальшим перегрівом тена.

Звертайте увагу на наявність водомірної шкали зі скла. У металевих чайниках це найочевидніший спосіб заощадити. Вставка з пластика є вразливим елементом конструкції, оскільки швидко починає протікати і руйнуватися. Як правило, моделі з металу з водомірним віконцем коштують дешевше.

У конструкції багатьох електрочайників також є паропровідна трубка, яка розташовується у внутрішньому просторі. У дорогих моделях ця трубка приварена, в той час як в дешевих вона просто вставлена з використанням прокладки. Останнє рішення не найнадійніше, оскільки в міру зносу силіконової прокладки з’являться протікання.

Кращий чайник електричний 2021. Як вибрати електричний чайник, який виробник краще

При виборі електрочайника ми насамперед звертаємо увагу на ціну. Зазвичай вона коливається в межах 4-6 тисяч рублів, в залежності від робочого обсягу і можливостей приладу. Однак крім вартості слід враховувати і інші характеристики. Ось найважливіші з них:

Кількість води, яку може закип’ятити чайник. Найпоширеніші обсяги у сучасних моделей-1,5, 1,7 і 2 літри. Якщо вам потрібен великий електрочайник, то зверніть увагу на термопот об’ємом 3,5 або 2,5 літра.

Потужність . Моделям потужністю до 1500 вт буде потрібно більше часу, щоб нагріти воду.

Корисні функції: терморегулятор і автоматичне відключення при знятті з підставки.

  • перша дозволяє нагріти воду до потрібної температури.
  • а друга підвищує безпеку роботи з чайником.
  • також у багатьох сучасних електрочайників є функція, що запобігає включення приладу без води.

Відкритий або прихований нагрівальний елемент?

Розташування нагрівального елемента може істотно вплинути на те, наскільки легко чистити електричний чайник. Краще не брати моделі з відкритою спіраллю, тому що на ній швидко накопичується вапняний наліт, який зажадає частого чищення пристрою. Прихований під дисковим дном нагрівальний елемент дозволяє уникнути цієї проблеми.

Виробник . Найбільш якісною збіркою з мінімальною кількістю браку відрізняються наступні бренди: bosch, braun, de’longhi, philips, tefal, redmond. Це не означає, що інші виробники, навіть китайські, виробляють погані чайники.