Камінь, імітація будь-якої кам’яної поверхні-камін, обробка стін і підлоги, підвіконня.
Сьогодні простий провінційний стиль вважається дорогим через натуральних матеріалів. І щоб здешевити обробку, дизайнери пропонують імітацію каменю і деревини, яка візуально не погіршує вигляд інтер’єру, пропонуючи нові варіанти:
- колір;
- фактура;
- тип обробки поверхні.
Однак якщо дотримуватися основного призначення – особлива властивість і чистота натуральних матеріалів, все ж краще брати на основу натуральне дерево. Вдалий приклад втілення задумки дизайнера в міських умовах-інтер’єр квартири в стилі шале.
Меблі для шале
Хоча це французько-швейцарське «кантрі», меблі тут хоча і саморобна, але не груба і «незграбна». Чисті лінії, прямокутні стільниці, трохи незграбні стільці, полиці та шафи. Однак це навмисна простота нівелюється під білосніжними домотканими скатертинами і серветками, як це прийнято в будинках європейських провінціалів.
М’які меблі під потертою шкіряною оббивкою простої конфігурації, лаконічної форми, а біля ніг-традиційна овчина або домотканий килимок.
Добре вироблені шкури тварин недбало накинуті на крісла і дивани. У такий інтер’єр відмінно вписуються «бабусині» скрині і старі буфети, а також відповідна атрибутика ретро-стилю, що надає особливу гостинну атмосферу.
важливі акценти інтер’єру шале
Якими б не були атрибути стилю шале і меблі для обстановки, тут все будується навколо каміна. Це незамінна складова і основний смисловий акцент провінційного інтер’єру. Це обумовлено гірським кліматом, де більшу частину року холодно і сиро.
Камін-особлива любов європейців, що живуть на високогір’ї, навіть коли в селищі централізоване опалення. Гості справжніх помічали, що на модернізованій кухні стоїть газова плита і «повний фарш» кухонного обладнання, а вітальню обігріває архаїчний камін з живим вогником.
В інтер’єрі, що імітує шале, цілком допустимо, щоб камін був бутафорський, але масивний, з обробкою під камінь. При цьому краще зробити не парове опалення, а систему «тепла підлога».
Інша атрибутика-як і в інших провінційних стилях, де багато уваги приділяють кращим зразкам народних промислів. Тут знайдуть гідне місце карпатське домоткане ворсове ковдру, мереживні серветки і в’язані гачком скатертини – фото інтер’єру в стилі шале.
Для освітлення добре підійдуть масивні ковані люстри з імітацією широких свічок і будь-які освітлювальні прилади в стилі кантрі.
фото стилю шале в інтер’єрі
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
&1&
20 мм. Сміття після обробки приберіть звичайним пилососом а пил, що залишився підітріть вологою ганчіркою і дайте поверхні висожнуть перед ремонтом. Після висихання поверхня готова до ремонту.
&1&
Хитрість! якщо приміщення нежитлове, тріщини рекомендовано перевіряти на можливу подальшу деформацію. Для цього, тріщини в стягуванні підлоги заклеюють поверх листами паперу і залишають на деякий час. Якщо лист розірвало, виходить тріщина продовжує розширюватися і ремонт вимагає більш важкого підходу.
ремонтуємо великі тріщини
Не дарма тріщина є одним з найважчих пошкоджень стяжки, тому ремонт тріщин в стягуванні підлоги потрібно робити тут і зараз. Якщо на це вчасно не звернути увагу, то швидше за все вона буде рости, що призведе до неможливості ремонту і доведеться робити нову стяжку.
&1&
Що б усунути тріщини в стягуванні підлоги потрібно докласти не мало витрат, як фінансових, так і фізичних. Тому рекомендуємо вам дотримуватися всі вище описані технології і чітко їм слідувати, тоді відремонтований підлогу прослужить вам довгий час і не доведеться знову братися за його ремонт.
Висновок
&1&що б уникнути ремонтних робіт після висихання, достатньо лише дотримуватися технологію укладання стяжки. Підіб’ємо підсумок: в першу чергу дотримуємося пропорції суміші. Надлишок води 100% дасть нам тріщини на висохлому підлозі. Підготовка підстави те ж відіграє велику роль. Якщо воно буде вбирати вологу-стяжку в будь-якому випадку потрібно буде армувати.
І найголовніше! не потрібно прискорювати висихання розчину шляхом штучних протягів або прогрівання кімнати. При таких діях волога нерівномірно і швидко випаровується, від цього так само з’являться тріщини.
Запам’ятайте!
Стяжка на підлозі повинна висохнути сама, поступово і при рівній температурі. Якщо ж погода на вулиці спекотна або навпаки вітряна її потрібно буде змочувати, тим самим захищаючи від швидкого висихання. Для здійснення даного процесу, в основному застосовується волога мішковина.
Дотримуючись цих простих правил при заливці стяжки тріщин у вас на підлозі не буде ніколи
відео інструкція