Тов покрівельний конструктор. Технічні рекомендації по влаштуванню підкладкових шарів з полімерних плівок для скатних покрівель плівка підпокрівельна антиконденсатна типу ютакон

87

Гарантія якості.

Ат юта приділяє велику увагу технічному удосконаленню і контролю якості підпокрівельних плівок, мембран, паронепроникних плівок. Плівки та мембрани виготовляються відповідно до системи управління якістю iso 9001. Якість контролюється у власній лабораторії, а також в незалежних вітчизняних і зарубіжних випробувальних центрах.

Застосування:

Захисний підпокрівельний шар гофрованого покриття, великих профільованих покриттів в похилих покрівельних конструкціях захисний шар в покрівельних, стінових, підлогових конструкціях. Захисний підпокрівельний гідроізоляційний шар в дво — і трикаркасних похилих покрівельних конструкціях паронепроникний захист в похилих і плоских покрівельних конструкціях (гідроізоляція покрівель, гідроізоляція дахів) паронепроникний захист в стінових і підлогових конструкціях відбивна паронепроникний захист

Основні функції.

При використанні правильної конструкції будови і комбінуванні підпокрівельного гідроізоляційного шару, паронепроникного захисту і відповідного теплоізоляційного шару, можна забезпечити на тривалий час оптимальні властивості покрівельних і стінових конструкцій. Це стосується, головним чином, необхідних параметрів дифузійного балансу, збереження теплового опору конструкції, забезпечення водонепроникності конструкції. При правильному застосуванні підпокрівельні плівки завдяки своїм властивостям забезпечують водонепроникність конструкції — як під час монтажу покрівельного покриття, так і в якості гідроізоляційного шару протягом усього терміну експлуатації покрівельного покриття. Також матеріали забезпечують вихід водяної пари в зовнішній простір об’єкта. Таким чином, розтанув сніг, задувається вітром, дощова вода або конденсат не пропадуть з покрівлі на внутрішній матеріал конструкції. При правильному монтажі завдяки паронепроникним плівкам не відбувається зволоження теплоізоляційних шарів, що призвело б до значного підвищення теплопровідності. Отже, матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації теплоізоляції і запобігають виникненню конденсату в покрівельних і стінових конструкціях, так як водяні пари не проникають в область точки роси в теплоізоляційному просторі. Крім того, забезпечується повітронепроникність конструкції і запобігається витік тепла. Для з’єднання паронепроникних плівок поставляються сполучні самоклеючі стрічки ютафол сп 1 і ютафол сп ал,.

Поводження з матеріалом і транспортування

Транспортування проводиться в чистих транспортних засобах. Незважаючи на те, що кожна плівка і мембрана щоб уникнути забруднення упакована в поліетилен, при навантаженні та інших видах роботи необхідно стежити, щоб не відбулося механічного пошкодження і розриву плівки або мембрани. Вироби складуються в приміщенні, куди не потрапляє уф-випромінювання. Матеріали можна використовувати в конструкціях, де в області розміщення матеріалу діапазон температури становить від -40 o c до +80 o c. З’єднання паронепроникних і підпокрівельних плівок, мембран за допомогою стрічки рекомендується здійснювати при температурі вище +5 o c.

Для провітрюваних стрімких покрівельних систем використовується в якості захисної підпокрівельної плівки для простору під дахом від бруду, пилу, вологості, яка виникає внаслідок дощу і снігу, в ґрунтових будівлях захищає теплоізоляцію від вологи.

Підпокрівельні гідроізоляційні плівки ютафол д і ютафол дтб — це багатошарові поліетиленові плівки, укріплені армованою сіткою або тканиною. Плівка ютафол д має мікроперфорацію, що забезпечує її паропропускаючі властивості, якими також володіє і плівка ютафол дтб завдяки спеціальному хімічному складу сировини. Плівка ютакон являє собою багатошарову поліпропіленову тканину, ламіновану з обох сторін. Антиконденсатна плівка ютакон виконує свої функції завдяки спеціальному вологопоглинаючому текстилю. Плівки мають достатню міцність при розтягуванні як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку, а також міцністю при розриві. Ютафол дтб може укладатися безпосередньо на опалубку або інші настили.

Пароізоляційні плівки ютафол н, ютафол н ал

призначений для створення бар’єру на внутрішній поверхні теплоізоляції підпокрівельного горищного приміщення у похилих і плоских дахів.

Продовжує термін служби теплоізоляції, перешкоджає конденсації води в ізоляційних шарах, захищає підпокрівельний простір від проникнення парів, утримує тепло у внутрішніх приміщеннях (гідроізоляція покрівель).

Паронепроникна плівка ютафол н і ютафол н ал — це багатошарові поліпропіленові плівки, укріплені арматурною сіткою, плівка з маркуванням ал має відбивний алюмінієвий шар. Оптимальна ціна обумовлює широкий діапазон типів і варіантів вищевказаних плівок для застосування в різних конструкціях похилих і плоских покрівель, а також в стінових і підлогових конструкціях.

Основні технічні характеристики і ступінь герметичності матеріалів можна знайти у відповідних таблицях. Характерними особливостями даних виробів є-уф-стабілізація, стійкість по відношенню до хімічного і біологічного впливу.

Гарантія якості

Ат юта приділяє велику увагу технічному удосконаленню і контролю якості підпокрівельних плівок, мембран, паронепроникних плівок. Плівки та мембрани виготовляються відповідно до системи управління якістю iso 9001. Якість контролюється у власній лабораторії, а також в незалежних вітчизняних і зарубіжних випробувальних центрах.

Застосування:

Захисний підпокрівельний шар гофрованого покриття, великих профільованих покриттів в похилих покрівельних конструкціях-захисний шар в покрівельних, стінових, підлогових конструкціях. Захисний підпокрівельний гідроізоляційний шар в дво — і трикаркасних похилих покрівельних конструкціях-паронепроникний захист в похилих і плоских покрівельних конструкціях (гідроізоляція покрівель, гідроізоляція дахів) — паронепроникний захист в стінових і підлогових конструкціях — відбивна паронепроникний захист

Основні функції

При використанні правильної конструкції будови і комбінуванні підпокрівельного гідроізоляційного шару, паронепроникної захисту і відповідного теплоізоляційного шару, можна забезпечити на тривалий час оптимальні властивості покрівельних і стінових конструкцій. Це стосується, головним чином, необхідних параметрів дифузійного балансу, збереження теплового опору конструкції, забезпечення водонепроникності конструкції. При правильному застосуванні підпокрівельні плівки завдяки своїм властивостям забезпечують водонепроникність конструкції — як під час монтажу покрівельного покриття, так і в якості гідроізоляційного шару протягом усього терміну експлуатації покрівельного покриття. Також матеріали забезпечують вихід водяної пари в зовнішній простір об’єкта. Таким чином, розтанув сніг, задувається вітром, дощова вода або конденсат не пропадуть з покрівлі на внутрішній матеріал конструкції. При правильному монтажі завдяки паронепроникним плівкам не відбувається зволоження теплоізоляційних шарів, що призвело б до значного підвищення теплопровідності. Отже, матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації теплоізоляції і запобігають виникненню конденсату в покрівельних і стінових конструкціях, так як водяні пари не проникають в область точки роси в теплоізоляційному просторі. Крім того, забезпечується повітронепроникність конструкції і запобігається витік тепла. Для з’єднання паронепроникних плівок поставляються сполучні самоклеючі стрічки ютафол сп 1 і ютафол сп ал.

Поводження з матеріалом і транспортування

Транспортування проводиться в чистих транспортних засобах. Незважаючи на те, що кожна плівка і мембрана щоб уникнути забруднення упакована в поліетилен, при навантаженні та інших видах роботи необхідно стежити, щоб не відбулося механічного пошкодження і розриву плівки або мембрани. Вироби складуються в приміщенні, куди не потрапляє уф-випромінювання. Матеріали можна використовувати в конструкціях, де в області розміщення матеріалу діапазон температури становить від-40oc до +80oc. З’єднання паронепроникних і підпокрівельних плівок, мембран за допомогою стрічки рекомендується здійснювати при температурі вище +5oc.

Гідроізоляційна плівка ютакон з двостороннім ламінуванням оберігає покрівельну конструкцію і створює надійний захист від проникнення вологи ззовні (снігу, дощу, граду) і забруднень, присутніх повітрі (пилу, кіптяви, інших дрібнодисперсних частинок). Другою функцією дифузійної мембрани ютакон є запобігання конденсації крапельної вологи в будівлі або споруді.

Підпокрівельна ізоляції ютакон – чотиришарова. Пропіленова тканина, будучи однією з зовнішніх обкладок, здійснює поглинання водяної пари. Ламінування перешкоджає виникненню корозії від впливу зовнішньої вологи і відповідає за гідроізоляцію даху.

Застосування

Полімерна сітка створює високу міцність матеріалу. Стабільність до ультрафіолетового випромінювання дає можливість протягом року зберігати конструкцію покрівлі, покриту гідроізоляційної плівкою ютакон, без руйнувань, проводячи ремонтні роботи в повному обсязі.

Плівка з гідроізоляційними властивостями ютакон використовується для всіх типів похилих дахів з вентзазором. Укладання гідроізоляції ютакон проводиться для будівель з покрівлею, покритої металочерепицею або оцинкованим листом.

Характеристики

  • щільність плівки для влаштування гідроізоляції: 130г / м2.
  • показник паропроникності: 0,35 г / м2 / добу.
  • параметр розтягування мембрани utakon: 15%.
  • розривне зусилля в поздовжньому напрямку: 600н/5см.
  • розривне зусилля в поперечному напрямку: 450н/5см.
  • група горючості плівки для гідроізоляції покрівлі ютакон: в3.
  • уф-стійкість: 1 рік.
  • розмір одного рулону виробу ютакон: м.
  • вага рулону: 9,1 кг.
  • колір продукції ютакон: білий, чорний.
  • умови експлуатації: -40 … +80°с.
  • кількість рулонів ютакон на піддоні: 120 штук.

Монтаж гідроізоляції

Віскоза, використана у вигляді односторонньої кашировки підпокрівельної плівки ютакон, є водопоглинаючим нетканим матеріалом і не схильна до гниття. Піднімаються вгору крапельки вологи осідають на її поверхні, але досить швидко випаровуються в потоках повітря.

При проведенні покрівельних робіт гідроізоляцію даху не можна укладати безпосередньо на опалубку або інші настили щоб уникнути подальшого руйнування стін і покрівлі при знятті опалубних елементів.

Установка гідроізоляції ютакон виконується на несучі елементи даху. Відстань між кроквами допускається не більше 1,2 м.

Підпокрівельна антиконденсатна плівка ютакон згорнута в рулон таким чином, щоб покриття для стікання конденсуючого водяної пари могло повноцінно виконувати свої функції.

При влаштуванні гідроізоляції покрівлі забороняється довільно зменшувати величину нахлеста полотен плівки, а також допускати її зіткнення з теплоізоляцією.

Як укладати мембрану ютакон

В інструкції зазначено, що пристрій гідроізоляції покрівлі плівкою ютакон проводиться спочатку по периметру будівлі, а потім триває у напрямку до коника. Кріплення виконується контррейками розміром 30 * 50мм. Зазор для провітрювання системи похилих дахів становить 10 см і більше.

Прайс-лист і вартість

Чому гідроізоляційна плівка для влаштування покрівлі від компанії «юта» (juta, чехія) настільки затребувана?

Технологія виробництва підпокрівельної ізоляції ютакон дозволяє отримати продукт для ізоляції скатних дахів:

  • володіє високою довговічністю,
  • має відмінні пропускають властивості,
  • виконує вентиляцію водяної пари,
  • забезпечує провітрювання системи похилих дахів.

Компанія «radders» — офіс в москві. Ми пропонуємо приємні ціни на будівельну продукцію і можливість купити товар з доставкою. Мета наших продажів-всебічне задоволення побажань замовників. І це-не порожні слова!

Купити матеріали juta в москві:

Juta

Можливість не тільки прекрасно приєднувати плівки та інші матеріали один до одного, але і гарантує міцність з’єднань від проникнення водяної пари.

специфікація . сполучна стрічка ютафол сп 1-це двостороння самоклеюча сполучна стрічка з бутилкаучука без арматури розмірами 1х15 мм, намотана на паперову гільзу по 45 м. П.

застосування . можна використовувати для з’єднання поліетиленових і поліпропіленових матеріалів, даних матеріалів з іншими, наприклад металом, склом, деревом і т.д. При дотриманні чистоти і знежирення поверхонь.