Як подрібнити горіхи вручну. Вибираємо блендер для горіхів

134

Тепер уже діти з дитячого садка знають, як важливий кальцій для їх організму, але навіть не всі дорослі здогадуються, що кальцій необхідний також і рослинам нітрохи не менше, ніж людині! тільки є одне «але»: рослини легко отримують кальцій з води і грунтових розчинів, а людині, яка грунтовими розчинами не харчується і поливами жорсткою водою себе не балує, необхідно отримувати кальцій з харчових продуктів, особливо молочних
В принципі, для більшості грунтів кальцієва проблема не характерна. Його досить в самому грунті, а також у воді, якою її поливають, особливо у воді жорсткої, видобутої з глибини — з колодязя або свердловини. Але вона дуже актуальна, коли ми починаємо говорити про кислих грунтах! на таких грунтах необхідно проводити вапнування, або, іншими словами, вносити кальцій, який, вступаючи в реакцію з грунтовими кислотами, нейтралізує їх і робить грунт з нейтральною реакцією, яку вважають за краще більшість рослин. На дачній ділянці досить складно постійно, раз в 4-5 років, проводити масштабне вапнування. До того ж це може бути дорого… Та й результат складно контролювати. Набагато простіше вносити кальцій безпосередньо під посадку рослин і їх насіння. А використовувати для цього непридатний матеріал — яєчну шкаралупу.
Я збираю шкарлупки від сирих яєць в маленький стаканчик, який стоїть у мене на кухні під рукою. Коли шкарлупки в стаканчику висихають, або стаканчик наповнюється, я розминаю їх і висипаю у великий пакет, який зберігається в сухому непривабливому місці небажано використовувати шкаралупу варених яєць, тому що вона вже втратила багато кальцію під час варіння! але при цьому деякі джерела радять відварювати навіть сирі шкарлупки… Не можу зрозуміти навіщо? хіба тільки для боротьби з сальмонельозом?! коли таких шкаралупок накопичиться деяка кількість, я їх подрібнюю в пилоподібний стан за допомогою звичайного блендера! я використовую блендер абсолютно спокійно, не боячись його зіпсувати, нічого йому не зробиться

Ну а якщо ви турбуєтеся за свій блендер, то можливо у вас є старий запасний блендер, або кухонний комбайн, за допомогою яких ви легко і просто, тільки лише натисканням кнопки, зможете приготувати прекрасне природне добриво для свого саду та городу!!!
Зберігати пристрій.

У подрібнювачі використовуються гострі ножі, тому правила безпеки необхідно дотримуватися:

  1. під час роботи приладу поруч не повинні знаходитися маленькі діти. У сам пристрій не можна засовувати руки, а також потрібно стежити, щоб всередину не потрапляли сторонні предмети, скла.
  2. якщо в подрібнювач потрапили великі товсті гілки, його потрібно вимкнути, а гілки видалити. У цьому випадку двигун перегріється, і пристрій може зламатися. Застряглу гілку не можна витягувати руками, для цього є спеціальні інструменти.
  3. при використанні подрібнювача необхідно надягати гумові рукавички, захисну маску і окуляри. Частина подрібнених гілок і трави може потрапляти в очі, а також під час роботи приладу виділяється пил, яку небажано вдихати.
  4. варто пам’ятати, що електричні прилади потрібно тримати подалі від води, інакше може статися замикання. Зберігати подрібнювач в зимовий час також потрібно в захищеному від вологи місці.
  5. не слід зберігати подрібнювач при температурі нижче 10 і вище 40 градусів, так як при цьому можуть пошкоджуватися дроти і контакти.
  6. якщо подрібнювач працює від мережі і необхідно його прочистити, дістати якісь деталі, замінити їх, спочатку потрібно вимкнути прилад з мережі.
  7. перед використанням подрібнювача потрібно переконатися, що він справний, дроти не пошкоджені, всі деталі знаходяться на своєму місці і надійно закріплені.
  8. після кожної роботи ножі і корпус потрібно очистити від залишків трави і гілок, ретельно протерти ножі і переконатися в їх цілісності. Якщо ніж пошкоджений його потрібно замінити, але після того, як прилад припинить роботу і буде вимкнений з мережі.

При використанні подрібнювача потрібно дотримуватися правил безпеки, так як саморобні подрібнювачі (аматорські) можуть мати слабо закріплені деталі. При його включенні і першої експлуатації краще надіти захисний одяг і маску.

Більше інформації можна дізнатися з відео:

Всерйоз зайнявшись вирощуванням газону, не полінуйтеся змайструвати подрібнювач трави своїми руками або хоча б купити його в магазині – цей корисний інструмент не раз стане в нагоді в домашньому господарстві. Перш за все, подрібнювач вам буде потрібно при регулярній стрижці газону, адже якщо скошену траву тут же переробляти і повертати назад у вигляді дрібного порошку, газон придбає більш зелений, здоровий вигляд і не буде засихати в спеку.

Подрібнювач трави садовий-яку модель вибрати?

Частинки скошеної трави допоможуть грунті зберігати вологість і заодно послужать природним добривом і захистом від бур’янів. Крім того, подрібнену траву можна з таким же успіхом застосовувати для мульчування грядок , а перероблені в подрібнювачі гілки використовувати для, домашньої птиці та худоби.

Не турбуйтеся про те, що підсихаючу траву буде помітно на газоні – при регулярному мульчуванні газон, покритий подрібненою травою, буде виглядати точно так же, як якщо б рослинні залишки були зібрані після стрижки в мішок. Дрібні трав’яні частинки розкладаються за кілька днів, не перетворюючись в сіно. Таким чином, ви отримуєте непомітний натуральний метод підтримки краси газону, не вдаючись до використання хімічних добрив.

Як подрібнити горіхи вручну. Вибираємо блендер для горіхів

Дрібні трав’яні частинки розкладаються за кілька днів, не перетворюючись в сіно

У продажу представлені різні моделі садових подрібнювачів:

  • перетирають рослини і перерубують;
  • з бензиновим двигуном і з електричним;
  • стаціонарні і переміщувані;
  • пристрої, призначені для великих паркових господарств, і менш потужні для приватних ділянок;
  • колісні пилососи-подрібнювачі, які підходять для всмоктування не тільки рослинного сміття, але і каменів, банок, пакетів і т.д. (використовуються в більш розвинених країнах для прибирання парків).

відео про огляд садових подрібнювачів

Для дач і присадибних ділянок найбільше підходять електричні садові подрібнювачі, забезпечені колесами. У порівнянні з бензиновими, електричні моделі тихіше працюють і в управлінні набагато простіше, перемелювання гілок відбувається за допомогою ножового механізму. Однак такі пристрої здатні справлятися з невеликими обсягами трави і листя, а гілки перерубують не більше 4 см в діаметрі. Щоб електричний подрібнювач трави прослужив довше, рекомендується після кожної години роботи давати йому відпочити.

За допомогою бензинового подрібнювача можна переробити велику кількість гілок до 7,5 см в діаметрі. Задерев’янілі гілки перерубуються в гвинтовому пристрої або у фрезерному барабані. Бензинова модель набагато важче електричної, зате її можна встановити в будь-якій точці саду.

Бажано обзавестися двома різними садовими подрібнювачами: один буде використовуватися для переробки трави, а другий – для гілок, оскільки більшість моделей відмінно виконують лише одну з цих функцій на шкоду іншій. Особливу увагу при виборі подрібнювача зверніть на його потужність (чим вона більше, тим більше продуктивність пристрою), а також на наявність функції «стоп-реверс», яка дозволяє витягти застряглі гілки, не розбираючи весь механізм.

Як подрібнити горіхи вручну. Вибираємо блендер для горіхів

Особливу увагу при виборі подрібнювача зверніть на його потужність

Як своїми руками виготовити садовий подрібнювач?

Якщо ціна на представлені у продажу подрібнювачі вам здається невиправдано завищеною, можна виготовити саморобний подрібнювач трави. Він не тільки дозволить вам значно заощадити, але і дасть можливість при невеликих розмірах пристрою домогтися найбільшої потужності, щоб можна було подрібнювати як гілки, так і опале плоди.

Садовий подрібнювач працює за тим же принципом, що і кухонний комбайн: подрібнення трави відбувається в циліндричному корпусі, де спеціальні гострі ножі з величезною швидкістю обертаються по колу, перемелюючи рослинне сміття. Трава і листя потрапляють в пристрій через верхній отвір і виводяться назовні у вигляді порошку через бічний отвір, яке захищене металевим коробом, щоб трава не летіла в різні боки.

відео про садовий подрібнювач своїми руками з болгарки

Робимо подрібнювач трави своїми руками:

  • зваріть із сталевих труб каркас (в якості каркаса відмінно підійде і корпус від старого пилососа);
  • мотор краще використовувати бензиновий, так як електричний буде витрачати близько 3 квт/год;
  • купіть набір дискових пил різного розміру (6-10) – краще не економити і відразу придбати якісні пили, щоб вони якомога довше не тупилися;
  • встановіть мотор на каркасі подрібнювача, з’єднати їх можна припомощи ременя і автомобільного шківа;
  • диски прикріпіть на сталеву вісь 20 мм діаметром, встановивши між ними пластикові шайби;
  • движок на рамі повинен бути переміщуваним щодо пив, тоді натяг ременя приводу можна буде відрегулювати і зафіксувати болтами;
  • на раму можна додатково прикріпити наполегливий брусок, щоб при подрібненні гілки впиралися в нього.

Як подрібнити горіхи вручну. Вибираємо блендер для горіхів

Не забувайте про обережність, працюючи з подрібнювачем трави

Це лише один з доступних способів виготовити саморобний подрібнювач садовий, можливо, ви придумаєте більш досконалу конструкцію. Тільки не забувайте про обережність, працюючи з подрібнювачем трави, адже гострі пили дуже небезпечні під час руху!

Бувають в кулінарії ситуації, коли потрібно різати інгредієнти не просто дрібно, а дуже дрібно. Дитяче харчування, крем-суп, аджика, кабачкова ікра… Якщо на кухні чомусь немає блендера, всі ці маленькі смачні спокуси стають великим викликом для господині. Як же вчинити? озброїтися ножем, запастися терпінням і ризикнути пальцями? або є інші способи? увага, даємо підказки!

1. Прокрутити в м’ясорубці

Завдання: отримати кашку з продуктів. Рішення? м’ясорубка! якщо вона електрична-прекрасно, але цілком реально впоратися і механічної. Для пекучих або соковитих страв вам також знадобляться рукавички і що-небудь, чим можна застелити кухонний стіл. На жаль, консистенція виходить грубуватою, так що м’ясорубка мало підходить для приготування пюре і дитячого харчування. Але є й інші варіанти…

2. Протерти через сито або на дрібній тертці

М’які продукти, наприклад, картоплю, моркву, кабачки та інші варені овочі , можна дрібно розтерти виделкою, натерти на тертці або пропустити через сито. Часом зазначений метод дає навіть кращі результати, ніж застосування блендера, тому що продукт не насичується повітрям, а волокна не руйнуються. Але сито, зрозуміло, не допоможе при подрібненні спецій, зелені, горіхів і т. П.

3. Використовувати ступку

Традиційна «команда» для приготування свіжих спецій і домашніх соусів – кухонна ступка і товкач. Однак, оскільки товкти продукти покладається ретельно і рівномірно, вам слід бути готовою, що спочатку кисті рук можуть сильно втомлюватися. Крім того, у вас повинно бути в запасі досить багато часу, перш ніж гості зберуться за столом. Ступка — той випадок, коли» смачно «не означає» швидко». Що тут скажеш? зате надійно.

4. Пристосувати соковижималку

Якщо ви схильні експериментувати, спробуйте застосувати нестандартний підхід і домогтися потрібного результату, наприклад, за допомогою універсальної соковижималки. Хоча, звичайно, при цьому слід враховувати її конструкцію, потужність і надійність в цілому. На виході утворюються сік і кашка окремо , але при бажанні їх можна без проблем змішати в потрібних пропорціях. Сухий макуха теж буває корисний. Тільки, будь ласка, не відправляйте в соковижималку сухі спеції!

5. Великим розчаруванням. І ще один момент врахуйте: якщо після цього вам захочеться кави, доведеться змиритися з тим присмаком і запахом, який можуть надати напою сторонні продукти…

6. Відправитися в гості

Думаєте, відступ? насправді-тактичний маневр: захопіть з собою печеньки і йдіть знайомитися з сусідами! тому що готувати без чоппера або блендера – зазвичай означає просто додавати собі зайву роботу. Так, ми вже домовилися, що у вас такого «обладнання» немає, але, можливо, вийде позичити ? в ідеалі ж, безумовно, у кожної господині повинен бути свій електроприлад для подрібнення і змішування.

Цінуйте себе, свій час і сили-користуйтеся сучасною технікою для комфорту на кухні!

Як подрібнити горіхи?

    Я в кавомолці подрібнюю. У мене кавомолка російська мікма. Я їй дуже задоволена, вона меле нд. Правда горіхи в ній не рекомендується подрібнювати, але я мілю. Великі шматочки виходять, якщо недовго потримати натиснуту кнопку, а майже борошно, якщо довше. Я їх ще перемішую ложкою і знову мілю, тоді вони стають вже маслянисті. Кавомолку від них правда важко відмити. Точніше, мити-то е не можна, можна тільки протирати ганчірочкою, не можна щоб вода всередину кавомолки потрапляла. Акуратно протираю чашу кавомолки, кришку можна і під краном вимити, але ось навколо гвинта крихти горіхові все-таки збираються, їх звідти важко витягти.

    Є ще блендер. До нього є насадка quot;измельчительquot;. Там цілком можна подрібнити горіхи, але в борошно навряд чи, шматочки будуть крупнуваті.

    Ще є такий побутовий прилад чоппер. Це теж подрібнювач, але ручний, не електричний, як в блендері. Як чоппер подрібнює, до якої міри не можу сказати. Горіхи в ньому не молола.

    Ще простий спосіб, коли немає приладів під рукою — дошка обробна і качалка. Покласти на дошку горіхи і катати качалкою. Дивлячись які горіхи ще. Може бути доведеться по одному.

    Ще варіант. Теж на обробній дошці. Скласти горіхи в пакет, покласти на дошку і побити молотком по ним до потрібного ступеня подрібнення. З пакета не розсиплються. І качалкою можна теж катати, коли горіхи в пакеті.

    Деякі люди ножем горіхи на дошці ріжуть.

    В ступці, я думаю, не раціонально.

    На тертці натерти недоцільно.

    Можна спробувати товкачем подрібнити горіхи в посуді, в каструлі, наприклад. Товкачем дерев’яної, не металевої, в якій дірочки.

    Часничниці можна спробувати. Я про старовинний ручний прилад з алюмінієвого сплаву. Такі зараз ще продаються.

    Якщо потрібно мигдальне молоко, то в блендер покласти жменю мигдальних горіхів, додати води (1 частина горіхів, 3 частини води) і молоти до молочної консистенції, потім процідити. Quot; молокоquot; можна пити. Мигдаль перед приготуванням молока бажано потримати у воді 4-8 годин і зняти з нього шкірку.

    Ще горіхи можна подрібнити в м’ясорубці.

    Начебто всі способи згадала 🙂

    Перше, що спадає на думку — блендер. Чесно кажучи, мені здається, що тим, у кого він (блендер) є, інші способи і не знадобляться. Тому як в нм подрібнювати горіхи дуже зручно і не вимагає багато сил / часу.

    Крім цього — м’ясорубка. Теж, на мій погляд, дуже зручний спосіб (особливо, напевно, у кого є електрична м’ясорубка).

    До придбання блендера я (коли це було потрібно) часто різала горіхи вручну, ножем на дошці. Але це вимагає часу, зусиль і нервів 🙂

    І ещ спосіб (теж їм користувалася раніше) — висипати горіхи в щільний (найкраще ганчірковий) мішечок і потовкти — товкачем або яким-небудь іншим пристосуванням, відповідним для цих дій.

    Найпростіший народний спосіб подрібнення горіхів: насипати гіркою на обробну дошку і подрібнювати за допомогою качалки. Таким способом можна домогтися подрібнення горіхів до різних ступенів-від великих шматочків до дрібних.

    Щоб отримати однорідну подрібнену масу, найкраще перемолоти горіхи на м’ясорубці.

    Я горіхи молю на своїй спеціалізованій млині з блендера. Тоді вони у мене в дуже дрібну крихту виходять, можна сказати, в пил. До придбання мого скарбу горіхи я подрібнювала качалкою. Складала горіхи в пакет, накривала рушником і розгортала качалкою. Тоді помел виходить не однорідний і його я застосовую, коли кладу горіхи в печиво і кекс. У такому вигляді печиво особливо смачне.