Як заправити картридж

12-24-2021

Сьогодні при роботі в офісі просто нікуди без принтера: анкети, договори, звіти щодня друкуються і складаються значними стопками на столах співробітників.  І, звичайно, будь-якого принтера просто нікуди без фарби, яка закінчується дуже і дуже швидко. У таких випадках зазвичай купують нові картриджі, але цей шлях — не найвдаліший. З огляду на те, що картриджі коштують в два-три рази дорожче самих чорнила, постає резонне питання: а чи можна якось обійтися без покупки картриджів, але все ж заправляти принтер? адже фарба дешевше і універсальніше картриджа! Звичайно, можна.розповідаємо, як можна самостійно заправити картридж в залежності від типу принтера. 

Розповідаємо, як можна самостійно заправка картриджа в Киеве в залежності від типу принтера.

Як заповнювати картриджі

Найчастіше в офісах користуються струменевими або лазерними принтерами. Струменеві принтери дозволяють якісно передавати кольори і доступні за ціною. А ось на заміну або заправку картриджа доведеться витратитися. Для таких апаратів використовують зовнішні джерела (снпч), що дозволяють постійно доливати чорнило в картридж. Лазерні принтери найчастіше використовуються в офісах через свою швидкість і хорошої якості. Вони заряджаються порошком-тонером, який часто непросто впровадити в картридж.у кожного типу принтера свої особливості в перезарядці картриджа, але є одне універсальне правило — необхідно перевіряти, які саме витратні матеріали використовуються в картриджі даного принтера. Можна використовувати інтернет, або ж просто розібрати картридж (все одно він більше не працює). Адже краще витратити трохи часу на дослідження, ніж купити не те і, в кращому випадку, збити друк, а в гіршому — зіпсувати весь пристрій. Також краще підстелити папір і надіти гумові рукавички, щоб не забруднити все навколо.

У кожного типу принтера свої особливості в перезарядці картриджа, але є одне універсальне правило — необхідно перевіряти, які саме витратні матеріали використовуються в картриджі даного принтера. Можна використовувати інтернет, або ж просто розібрати картридж (все одно він більше не працює). Адже краще витратити трохи часу на дослідження, ніж купити не те і, в кращому випадку, збити друк, а в гіршому — зіпсувати весь пристрій. Також краще підстелити папір і надіти гумові рукавички, щоб не забруднити все навколо.

Як заправити картридж струменевого принтера самому

Набір фарб струменевого принтера може відрізнятися для кожної конкретної моделі. Більшість працює з трьома кольоровими фарбами і однієї чорної (cmyk), але є, наприклад, шестикольорові. Також потрібно упевнитися в якості чорнила, їх сумісності з принтером. На жаль, виробники принтерів типу hp або xerox не випускають власні фарби, тому доводиться керуватися порадами з інтернету.отже, як заправити струменевий принтер самостійно:

Отже, як заправити струменевий принтер самостійно:

    • спочатку подивіться тип картриджів на упаковці або в інструкції до принтера, шукайте сумісність з ними чорнила.
    • після вибору чорнила підготуйте по шприцу і голці на кожен колір. Вийміть картридж з каретки і знайдіть на ньому отвори. Зазвичай вони знаходяться за наклейкою на задній стінці (в такому випадку її потрібно зняти і відкласти до завершення перезарядки) і вже готові для застосування шприца, але зустрічаються і поглиблення без отворів. Тоді потрібно зробити проколи голкою самостійно.

6. Наберіть шприцом 2-3 мілілітри фарби і введіть шприц на пару сантиметрів вглиб. Повільно впорскуйте чорнило до тих пір, поки навколо отвору не з’являться надлишки — заберіть назад трохи фарби, і промокніть сопло паперовою серветкою зі спиртом. Заклейте отвір наклейкою або скотчем.

  • виконайте цю операцію з усіма отворами. Дуже важливо не переплутати кольору — для цього є спеціальні картинки-інструкції.

Як самостійно заправити картридж для лазерного принтера

Існують різні типи брошурування, що відрізняються і за ціною, і по застосуванню.

  • зшивання роз’ємними скобами є одним з найпоширеніших, простих і дешевих видів брошурування. Його перевагою перед іншими є можливість швидко зняти зі скоби листи, поміняти їх порядок і повернути на місце. Однак це ж може стати і недоліком, так як при багаторазовому розгортанні листи можуть сходити зі скоб. Також у даного способу є обмеження на кількість листів — після 200 стає вже проблематично скріпити все в один документ. Роз’ємними скобами часто зшивають курсові роботи студенти.
  • скріплення на пружину дозволяє уникнути від’єднання листів, але в іншому схоже на попередній спосіб. Тут вже можна скріпити до 480 листів — в залежності від матеріалу і діаметра пружини. Цим способом часто користуються при складанні презентації компанії, медіа-китів та ін.
  • термоклеевая брошурування використовується вже для книг в паперовій палітурці. Стопку листів змащують гарячим клеєм і той, застигаючи, скріплює їх в один блок. Цим способом можна скріпити не більше 350 листів. Також варто враховувати, що книга не зможе зберігати відкритий вигляд без шкоди для склеювання.