Що зробити, щоб новорічна ялинка простояла довше? ефективні способи і корисні рекомендації, щоб ялинка довго стояла жива сосна що зробити щоб довше стояла.

98

Збираєтеся наряджати, обов’язково виставте її на балкон. Буде краще поставити її в відро з водою, в яку можна додати таблетку аспірину і столову ложку цукру.

Відпиляйте близько 2 см стовбура від основи дерева, перш ніж помістити ялинку в підставку. Нижня частина стовбура може бути закупорена живицею і смолами, які виділяються на зрізі, що буде перешкоджати поглинанню води. Свіжий зріз дозволить ялинці вбирати рідину краще. Зріз потрібно робити під прямим кутом.

Не обрізайте стовбур у v-подібній формі, так як дерево буде гірше триматися в підставці і вбирати воду. Буріння отворів в основі стовбура також не поліпшить поглинання рідини.

Також слід очистити стовбур від самих нижніх гілок, і зробити невеликі насічки внизу стовбура або ж зачистити кору, щоб полегшити поглинання вологи.

Краще ставити ялинку в відро, наповнене піском, а його, в свою чергу, полити водою з розчиненими в ній цукром і аспірином. В цьому випадку вона простоїть довше, ніж у звичайній підставці. Перед тим як почати прикрашати, можна побризкати гілочки водою з пульверизатора, щоб трохи «освіжити» дерево.

Якщо ж ви купили ялина в контейнері, то запам’ятайте, що тримати в кімнаті її бажано не більше 7 днів, з обов’язковим поливом, інакше потім вона не приживеться. Якщо є можливість поставити таку ялинку на неопалювальний балкон, там вона може перебувати 30-45 днів, за умови поливу.

Не перевантажуйте ялинку. Краще прикрасити її гірляндами з мініатюрними або світлодіодними лампочками, так як вони виділяють менше тепла, і процес зневоднення ялинки сповільниться. Гірлянди з великими лампочками можуть послужити причиною передчасного опадання голок.

Що потрібно робити, щоб новорічна або різдвяна ялинка стояла довго на свята (новий рік, різдво, старий новий рік), при цьому зберігши свій ошатний святковий вигляд?

В інтернеті є деякі прості народні корисні поради, які допоможуть продовжити життя головної новорічної красуні.

Що робити щоб ялинка стояла довше

В першу чергу дерево повинно звикнути до тепла, тому тільки принесену сосну з морозу слід залишити в коридорі або на закритому балконі (там, де холодніше, ніж вдома і разом з тим тепліше, ніж на вулиці) з пов’язаними гілками на день-два, давши її час звикнути до тепла. При цьому слід зріз стовбура обмотати чистою мокрою тканиною.

Щоб ялинка (ялина, сосна) простояла трохи довше, деякі рекомендують поставити новорічно-різдвяне дерево в відро з піском (напевно, пісок можна замінити звичайним грунтом для домашніх квітів). При цьому слід злегка підпиляти стовбур і зняти кору знизу (спиляти) сантиметрів так в 10, щоб дерево змогло отримувати воду з грунту. Для великого дерева зробити такі процедури досить проблематично, але для чоловіків не повинно скласти особливих труднощів.

Ялинку в відрі слід добре зміцнити, щоб вона не впала. Давній народний лайфхак: порожнє відро потрібно поставити в перевернуту табуретку, потім туди поставити ялинку, насипати піску і прикріпити стовбур до ніжок табуретки, відцентрувавши дерево за допомогою міцного дроту.

Що додати в воду щоб ялинка стояла довше

Новорічну красуню в грунті будинку доведеться щодня поливати. У перший день полити слід водою, в якій попередньо була розчинена таблетка аспірину, а також трохи солі і столова ложка цукру. Дані інгредієнти потрібно саме розчинити у воді, а не додавати їх просто в грунт, інакше толку не буде. Можна також в воду для поливу в перший день додати чайну ложку гліцерину або ж городнього добрива. Також не забувайте освіжати періодично крону дерева водою, якщо дозволяють умови і знаходяться на ялинці прикраси.

Є ще два варіанти як продовжити життя ялинці: поставити її просто у відро з водою, в яку додати аспірин, трохи солі і столову ложку цукру. Це перший варіант. Другий: у воді для ялинки розчинити 0,5 чайної ложки лимонної кислоти, ложку желатину або трохи товченої крейди. При цих двох способах крону дерева також рекомендується час від часу обприскувати чистою водою з пульверизатора.

Так, і щоб новорічне дерево простояло довше, слід ставити його подалі від батарей (радіаторів опалення).

Ось такі прості народні поради та способи продовження терміну використання живої ялинки в домашніх умовах в новорічні та різдвяні свята були знайдені в інтернеті.

Нехай ваша красуня-ялинка стоїть якомога довше і радує вас своєю красою і лісовим ароматом.

Щастя і здоров’я в новому році! зі святами!

7 січня 2012

Ну яке ж свято новорічне без зеленої лісової красуні-ялинки або сосни? до цього свята практично в кожному будинку вбирається ялинка. Що необхідно зробити, щоб ялинка (сосна) простояли якомога довше і не обсипалися вже на п’ятий день після нового року?

Зрізану куплену ялинку (сосну) необхідно встановлювати не відразу. Після того, як ви принесли її в будинок, нехай вона пару днів побуде на балконі. Потім можна вже приступати до установки ялинки.
Найкраще поставити ялинку (сосну) у велике відро з піском. Можна пісок змішати на половину з землею. Спочатку в відро насипається трохи піску, потім встановлюється ялинка. Потім засипається пісок і його необхідно трохи утрамбувати руками.
Тепер приготуємо» підгодівлю » для зрізаної ялинки. Беремо два літри води (як мінімум) і одну таблетку аспірину, одну столову ложку оцту і одну столову ложку цукру.
Все це гарненько змішуємо і поливаємо пісок у відрі, в якому і стоїть наша ялинка.
Ця суміш допоможе ялинці довше зберігати свою свіжість і красу.
Періодично у міру підсихання піску, необхідно поливати його. Це треба робити не менше одного разу на тиждень.
Бажано так само ялинку не ставити поруч з радіатором опалення. Якщо ж ялинка стоїть поруч з батареєю, то саму батарею бажано періодично накривати вологим рушником, щоб повітря трохи зволожувався.


Тепер, якщо вас запитають,