Рейтинг найнадійніших сепараторів для молока в 2021 році

60

Перш ніж вибрати, який сепаратор молока купити, необхідно ознайомитися з принципом роботи такого обладнання, правилами експлуатації. Рекомендуємо звернути увагу на кілька характеристик-електричний / ручний тип приладу, потужність, матеріали, з яких він виготовлений, ємність чаші.

Електричний або ручний

Електричні моделі ефективні, їх набагато простіше використовувати в бізнесі. За один цикл дозволяється обробити більшу кількість продукції, ніж при ручному типі, до того ж руки господині в цьому випадку залишаться вільними. Єдиним недоліком електричної машини є необхідність в стабільній, постійній електроенергії.

Якщо ви живете в районі з періодичними перебоями в подачі електроенергії, використовуйте електрогенератор або зупиніть свій вибір на портативному пристрої. У виробничих умовах часто використовуються обидва методи. Механічний тип надійний і простий у використанні, але вимагає більше зусиль і часу.

Продуктивність

Побутові сепаратори виробляють не більше 50-100 літрів на годину, без урахування перерв на відпочинок двигуна і мийку. В середньому безперервний цикл займає півгодини, а пластини необхідно очищати після декількох десятків літрів. Не забудьте врахувати ці характеристики при порівнянні з планами і потребами вашої роботи.

Матеріал

Надійність, довговічність і безпека машини залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена. Пластикові деталі легкі, але їх складніше чистити, вони крихкі від подряпин і деформуються.

Металеві деталі швидше чистяться, більш довговічні, але важче. Алюмінієві прискорюють ферментацію, але можуть бути сприйнятливі до агресивних миючих засобів. Конструкція і компоненти з нержавіючої сталі є оптимальними.

Ємність чаші

Налаштуйте цей параметр відповідно до обсягу сировини, що переробляється. Як правило, сковорода повинна бути заповнена як мінімум наполовину, але не до країв. Середній варіант, що влаштовує більшість покупців, становить 5-10 літрів, але у виробництві, звичайно, цього буде недостатньо.

Важливо!

Як уже згадувалося, козяче молоко має високий відсоток жиру, але розмір жирових клітин досить малий, щоб їх можна було відокремити за допомогою ручної або тихохідної машини.

Сепарування козячого молока в домашніх умовах відрізняється способом підготовки і налаштування апарату:

  1. дайте постояти перед завантаженням в машину-залиште ємність з молоком відкритою або накрийте марлею, залиште на 1-2 години. В цей час козячий «дух» видихається з напою.
  2. нагрійте молоко до 42 градусів і пропустіть через сепаратор гарячу воду, щоб нагріти ємність. Це покращить поділ.
  3. щоб відокремити козяче молоко, встановіть прилад відповідно до інструкції для даного виду напою.
  4. вміст жиру можна регулювати за допомогою гвинта на верхній пластині, але не встановлюйте максимальний рівень. Досить положення трохи вище середини.
  5. після закінчення роботи можна запустити повернення на максимальний рівень-це автоматично очистить пластини від скупчився масла.

Види за типом приводу

Відповідно до цієї особливістю, як уже згадувалося, існує тільки два типи центрифуг для козячого або коров’ячого молока

  • керівництво;
  • електричний.

Перший тип зазвичай вибирають тільки власники невеликих ферм. Основною перевагою цих сепараторів є те, що вони не вимагають витрат енергії. Пристрої цього типу коштують недорого, а їх технічні характеристики, особливо потужність, практично не відрізняються від електричних моделей.

Єдиним недоліком сепараторів цього типу є те, що вони не дуже зручні в експлуатації. Щоб отримати крем, потрібно повернути ручку такого пристрою. Це означає, що переробка козячого молока в цьому випадку перетворюється в досить виснажливу процедуру.

Електричні сепаратори більш зручні у використанні. Однак таку модель варто купувати тільки тим власникам ферм, чия ділянка розташована в населеному пункті зі стабільним електропостачанням. Пристрої такого типу можуть не працювати, наприклад, при низькій напрузі в мережі. Винятком з цього правила є деякі моделі старих радянських сепараторів. В даний час такі пристрої виробляються з двигунами, стійкими до коливань напруги, і навіть зі спеціальними захистами сигналу. Але, на жаль, сьогодні ці сепаратори не дуже доступні на ринку.

Поради щодо використання

Пропускання козячого молока через сепаратор, звичайно, має бути виконано правильно. Іноді трапляється так, що жир не відділяється від відокремлювача. В цьому випадку досвідчені заводчики радять підігрівати козяче молоко до 30 °c, а ще краще до 40 °c. Справа в тому, що всі ці машини призначені для переробки в основному парного козячого молока.

Звичайно, не завжди є можливість збити вершки відразу після доїння. Між ними зазвичай не так багато часу. Зрештою, молоко завжди повинно бути проціджено після доїння. Під час цього процесу він, звичайно ж, охолоджується. Неможливо переробити холодне молоко в вершки за допомогою сепаратора вершків.

Досвідчені фермери радять, крім іншого, не встановлювати в апараті максимальну жирність козячого молока. В цьому випадку краще вибрати режим роботи трохи вище середнього.

Іноді трапляється, що сепаратор для козячого молока проливає молоко. Регулювання пристрою в цьому випадку часто не допомагає. У цій ситуації просто спробуйте демонтувати і знову встановити сепаратор. Така проблема часто є результатом звичайного зміщення одного з дисків.

Топ-7 кращих сепараторів для молока

Виробники подбали про створення двох типів сепараторів:

  • керівництво;
  • електричний.

Ці пристрої працюють за ідентичним принципом, вони відрізняються тільки процесом управління. У рейтинг кращих моделей ми включили 7 виробників і брендів, які відповідають стандартам:

  • гідравлічний сепаратор stsm-80 #18;
  • двигун січ-100-18;
  • ротор;
  • нептун;
  • fermer es-2.
  • ом-3;
  • березівська гідроелектростанція;

Кожен блок має характерні риси і особливості, принципи роботи і унікальність в управлінні. Ми детально зупинимося на всіх з них, вкажемо на переваги і недоліки і звернемо увагу на думки покупців і користувачів. Приємного читання!

Гідроагрегат сцм-80 №18

Незвичайний пристрій в цій категорії, багато звертають увагу на ефективну переробку молока. Компоненти і деталі виготовлені з високоміцного, безпечного для харчових продуктів алюмінію. Продуктивність за годину становить 80 літрів.

Ціна: від 3000 до 4300 рублів.

Переваги

  • міцний матеріал;
  • за одну годину вихлоп становить 80 літрів;
  • прибирання;
  • ємність – 10 літрів.
  • велика вага пристрою-близько 6 кг.

Цей агрегат дістався мені у спадок від батька, який був активним фермером і сам готував багато продуктів. Я використовую його для приготування сиру. Це економить мені багато часу і сил, і я не витрачаю енергію даремно. У мене немає претензій до машини, вона виконує свою роботу швидко і якісно. Він ламається без перебоїв і не перегрівається.

Сепаратор молока hydroagregat scm-80 №18

Ротор

Висока ефективність цієї моделі вигідно відрізняє її від інших пристроїв. Тому він широко використовується як в побутових умовах, так і в екстенсивному виробництві. Легка обробка до 50 літрів на годину. Додатковою перевагою продукту є його очищення від бруду, бактерій і мікроорганізмів, домішок. Датчик розташований на передній панелі пристрою. Це дозволяє користувачеві самостійно регулювати роботу пристрою.

Ціна: від 1490 до 2300 рублів.

Переваги

  • гарантія 1 рік;
  • він продається в двох кольорах – червоному і жовтому;
  • чаша виготовлена з харчового пластику;
  • невелика вага пристрою – 2,8 кг.

Ми купили цю машину недавно, у нас невелика ферма, і ми хочемо вивести наше виробництво на новий рівень. Вибір не зайняв багато часу, нам потрібна була середня продуктивність і надійність. Незважаючи на низьку ціну, машина працює дуже добре і ніколи нас не підводила. Ми кілька разів падали, але корпус витримав випробування.

Сепаратор молока rotor

Гідроагрегат берізка

Пристрій виконує додаткове сортування і дезінфекцію продукту під час сепарації. Більш того, його можна використовувати багаторазово. Миска виготовлена з високоякісного, безпечного для харчовихПродуктів пластику. Він довговічний, не нагрівається і не має запаху. При споживаної потужності 200 вт пристрій переробляє близько 60 л продукту на годину і робить це практично безперервно. Економія часу і позитивний результат є ключовими факторами.

Ціна: від 1499 до 2899 рублів.

Переваги

  • простота у використанні;
  • гумові ніжки не ковзають під час роботи, машина стійка;
  • переробка 60 літрів продукту на годину;
  • робочий об’єм виготовлений з термостійкого, безпечного пластику.

Я купив цей бюджетний варіант в подарунок своїм батькам. Ми користуємося ним вже близько року, і за цей час не було жодного збою або неполадки. Чаша міцна, витримує великі навантаження, не тріскається і не протікає. Великим плюсом є те, що ви можете самі регулювати жирність продукту і при необхідності додатково проціджувати його.

Мотор січ-100-18

Універсальний сепаратор, який відмінно працює в різних умовах. Він не залежить від обсягу роботи, не проявляє ознак перегріву, міцно стоїть на ногах, не трясеться і не падає. Користувачі відзначають високу продуктивність і зручність експлуатації пристрою. Він практично безшумний, простий у використанні і займає мало місця. Він випускається в яскравих червоному і помаранчевому кольорах.

Ціна: від 4 400 до 6 000 рублів.

Плюси

Недоліки

Модель, що поєднує в собі компактність і високу продуктивність. Це незамінний помічник у моїй повсякденній роботі. За допомогою цього пристрою я готую домашнє масло, сир, сироватку і на 100% впевнений в їх високій якості. Я відмовилася від магазинних молочних продуктів — вони втрачають свій смак і корисні властивості.

Омь-3

Корпус виготовлений з міцного, ударостійкого матеріалу, а ручне регулювання обертання чаші доступна в якості опції. Додатковою функцією є регулювання вмісту жиру в вершках і очищення сировини від домішок. Барабан має спеціальну конструкцію і не схильний до впливу коливань напруги в мережі. Він вважається компактним і економічним пристроєм.

Ціна: від 1999 до 3250 рублів.

Плюси

  • контроль жиру;
  • компактний і простий у використанні;
  • дезінфекція виробу;
  • міцність корпусу, захист від падінь і ударів.

Я купив його через невеликий розмір чаші, але значний обсяг вихідного продукту для переробки. Основним завданням було переробити великий обсяг молока, але за короткий час. Машина працює дуже добре, без проблем і спокійно переносить всі зміни температури.

Нептун

Це невелика і цікава на вигляд машина. В основному його купують для використання безпосередньо в домашніх умовах. Він легко відокремлює молоко від вершків і очищає кінцевий продукт від бактерій, бруду і хвороботворних мікроорганізмів. Користувачеві досить натиснути кнопку, щоб відрегулювати вміст жиру в отриманому продукті.

Ціна: від 2050 до 2670 рублів.

Переваги

Простий і ефективний прилад. Він на 100% виконує своє призначення і займає дуже мало місця. Продуктивність задовільна, іноді ми переробляємо набагато менше молока в домашніх умовах. Корпус міцний, захищений від падінь і перегріву. Він забезпечує високу якість і ефективність виробництва сиру. Продукт на смак краще, ніж той, що ми звикли купувати в супермаркетах.

Центрифуга для молока neptune

Фермер ес-2

Перш за все, пристрій відрізняється незвичайним і яскравим дизайном. Вона поєднує в собі необхідні функції для обробки і знезараження молока, і в порівнянні з іншими молочними центрифугами виглядає дуже добре. Корпус виготовлений з міцного і високоякісного пластику, який не має запаху і витримує великі навантаження. Корпус залишається непошкодженим після падіння.

Ціна: від 3450 до 5600 рублів.

Переваги

  • високоякісні матеріали;
  • механізм захисту від бризок;
  • міцний корпус;
  • управління обертанням двигуна.

Cons

Знайти його було нелегко, але нам це вдалося. Я використовую сепаратор для приготування домашнього масла і сиру, це економить мені час, але я знаю, що моя сім’я і я їмо екологічно чисті і безпечні продукти. У мене не було ніяких проблем в експлуатації, сепаратор працює стабільно, не перегріваючись і не виходячи з ладу.

Рейтинг кращих побутових електричних сепараторів для молока

Кращі електричні сепаратори представлені недорогими пристроями, які демонструють високу надійність і хорошу продуктивність. Більшість моделей дозволяють регулювати швидкість і регулювати жирність вершків.

Омь-3

Це зручний пристрій вміщує 5,5 літрів козячого або коров’ячого молока. Він може переробляти до 60 літрів сирого молока на годину, на виході продукт очищається від домішок спеціальними фільтрами. Електроприлад може працювати безперервно протягом доби і не потребує періодичного відключення для запобігання перегріву.

ви можете купити om — 3 від 5000 рублейпреімуществами є

  • місткий резервуар;
  • працює протягом тривалого часу без перерви;
  • не видає ніяких звуків при включенні.

Cons

  • негабаритні;
  • за завищеною ціною.

Пензмаш эсб02

Хороший електричний сепаратор молока працює при 11000 об/хв. Він пропускає до 50 літрів сирого молока в годину і виробляє високоякісні вершки. Він підходить для приготування знежиреного молока і очищає продукти від домішок, що залишилися після початкового проціджування.

купити сепаратор пензмаш в наявності від 3500 рублів

  • бак ємністю 5,5 л;
  • хороша продуктивність;
  • висока швидкість обертання.

Мінуси

  • працює безперервно всього півгодини;
  • вібрує і повинен бути надійно закріплений на столі.

Гідроагрегат сцм-80 №18

Хороший електричний прилад для відділення вершків від молока в домашніх умовах. Він підтримує очищення продукту, але не забезпечує регулювання вмісту жиру. Він переробляє до 80 літрів сирого молока на годину при продуктивності 10 літрів.

Примітка: scm проста у використанні, але займає багато місця і не підходить для маленьких кухонь.

ви можете придбати сепаратор gidroagregat scm за ціною від 4600 рублів.

  • чаша ємністю 10 літрів;
  • хороша продуктивність;
  • очищає молочні продукти від забруднень.

Недоліки

  • чаша виготовлена з алюмінію;
  • працює безперервно протягом всього 20 хвилин;
  • громіздким.

Майстриня есб-04-02

Цей побутовий сепаратор молока з алюмінієвим барабаном і пластиковим корпусом переробляє 80 літрів сирого молока на годину. Розрахований на 60 хвилин безперервної роботи, він вміщує 12 літрів сирого молока. Це дозволяє регулювати кремоподібність продукту.

ціна сепаратора masterica починається від 7000 рублів

  • місткий резервуар;
  • тривала робота без зупинки;
  • ви можете регулювати вміст жиру в молочних продуктах.

Недоліки:

  • пристрій великий і важкий;
  • вершки стають кислими швидше звичайного після обробки в алюмінієвому барабані.

Розумниця смр-100

Ця центрифуга для молока з алюмінієвого пластику має продуктивність 100 літрів на годину. Він вміщує 10 літрів сирого козячого або коров’ячого молока, в комплекті з сепараторними пластинами, регулювальним ключем і гвинтом. За півгодини він переробляє близько 50 літрів, після чого його слід вимкнути, поки він не охолоне.

сепаратор smart можна придбати всього за 6200 рублейпреімуществами є

  • висока ефективність при низькому споживанні енергії;
  • сире молоко очищається в процесі переробки;
  • під час роботи він працює безшумно.

Недоліки

  • вимагає відпочинку кожні півгодини;
  • алюмінієвий бак важко чистити.

Мотор січ-100-18

Один з кращих сепараторів молока для будинку не вібрує і практично безшумний під час використання. Він подає до 100 літрів на годину і вміщує 12 літрів свіжого молока. Барабан обертається зі швидкістю 10500 об/хв, жирність готових вершків можна регулювати самостійно.

ви можете купити сепаратор мотор січ від 6800 рублів

  • хороша продуктивність;
  • не гуде і не трясеться під час роботи;
  • видає до 100 літрів вершків або знежиреного молока на годину.

Недоліки

  • можуть виникати несправні моделі;
  • важко зв’язатися зВиробником, якщо потрібна заміна деталей.

Сибір-2

Пристрій об’ємом 5,5 літрів відрізняється компактними розмірами і хорошою потужністю. Швидкість обертання барабана досягає 12000 об/хв, він працює безперервно протягом півгодини і виробляє за цей час близько 30 літрів молока. Він відрізняється низьким рівнем шуму і екологічною чистотою.

ви можете купити сибір-2 від 3900 рублейплюс

  • досягає повної швидкості за 1-2 хвилини;
  • хороша швидкість обертання барабана;
  • компактний і легкий.

Недоліки

  • сепаратор необхідно вимикати кожні півгодини;
  • середня продуктивність.

Сепаратори «фермер ес-01»: характеристики та відгуки

На думку багатьох власників присадибних ділянок, ця модель ідеально підходить для переробки козячого молока. Цей сепаратор виготовлений з пластику. Технічні характеристики «фермер es-01» має такі особливості:

  • продуктивність-80 л/ год;
  • співвідношення жиру і трави можна регулювати від 1:4 до 1:10;
  • революції — 11000-14500 рр.

Виробником даної моделі є вітчизняне підприємство»пензмаш». Барабан цієї моделі виготовлений з міцної нержавіючої харчової сталі і відрізняється високою зносостійкістю.

Багато фермерів і власники присадибних ділянок вважають перевагами обладнання цієї марки, крім іншого, те, що воно прекрасно підходить для інтенсивного використання. До недоліків сепараторів» фермер», судячи з відгуків, можна віднести відносно високу вартість.

Ціна такого обладнання може варіюватися, в залежності від постачальника, в діапазоні 3500-4000 р. Підприємство» пензмаш » сьогодні має досить серйозні виробничі потужності. Тому купити сепаратор для козячого молока в москві або іншому місті країни марки «фермер» не складе труднощів.

Сепаратор «ірід»: опис та відгуки

Ця модель також часто використовується власниками подвір’їв з козами для виробництва вершків. Продуктивність сепаратора irid становить 50 літрів на годину. Барабан цієї моделі виходить на робочий режим за 15 секунд. Двигун здатний розвивати 8000-11000 оборотів в хвилину.

Ця модель отримала відмінні відгуки від фермерів не тільки за простоту використання, але і за надійність. Сепаратори були виготовлені на колишніх військово-промислових заводах. Однією з їх особливостей є двигун з сучасним дизайном. У цій моделі немає щіток на моторах. Така конструкція не тільки забезпечує довгий термін служби пристрою, але і дозволяє йому працювати максимально безперебійно.

На даний момент саме ця модель отримала найкращі відгуки серед фермерів і власників подвір’їв. Сепаратор козячого молока irid-одна з небагатьох сучасних моделей, яка може працювати при зниженій напрузі 160 в.

Зручність в експлуатації також вважається плюсом обладнання цієї марки. Жирність вершків, вироблених цією моделлю, можна регулювати за допомогою важеля на передній частині циліндра. Барабан пристрою виготовлений з корозійностійкої харчової сталі. На даний момент, судячи з думок фермерів на спеціалізованих форумах, ірід – кращий сепаратор козячого молока, вироблений в нашій країні.

Проблеми з використанням апарату

кожна машина має інструкцію з експлуатації, яку необхідно уважно вивчити і слідувати їй. Можливими причинами проблем можуть бути конструктивні особливості, які не були враховані при складанні. Деякі проблеми можна узагальнити і дати основні рекомендації по ремонту. Однак завжди звертайте увагу на використовувану модель і інформацію виробника.

Сепарований продукт не густіє

  1. причиною може бути занадто висока температура молока, в цьому випадку його слід охолодити до температури пари, близько 40 градусів.
  2. також слід позбутися від будь-якого бруду з барабана. Його слід розібрати, очистити і промити від відкладень.
  3. незайвим буде перевірити положення регулювального гвинта, якщо він щільно закручений, поверніть його на 1-1,5 обороту.
  4. після тривалого стояння на холоді вода загусне. Якщо час очікування обмежений, можна використовувати міксер. Головне-не переборщити і не зробити його маслянистим.

Чому жене дуже жирний?

Перше, що слід спробувати, це змінити положення регулятора. Причиною також може бути занадто холодне молоко. Оптимальна температура сирого молока становить 35-45 c кран відкритий не повністю. Поплавок не знаходиться на місці.

Як вибрати сепаратор для молока

Перш ніж вибрати, який сепаратор молока купити, необхідно ознайомитися з принципом роботи такого обладнання, правилами експлуатації. Рекомендуємо звернути увагу на кілька характеристик-електричний / ручний тип апарату, потужність, матеріали, обсяг чаші.

Електричний або ручний

Електричні моделі ефективні, їх набагато простіше використовувати в бізнесі. За один цикл дозволяється обробити більшу кількість продукції, ніж при ручному типі, до того ж руки господині в цьому випадку залишаться вільними. Єдиним недоліком електричної машини є необхідність в стабільній, постійній електроенергії.

Якщо ви живете в районі з періодичними перебоями в подачі електроенергії, використовуйте електрогенератор або зупиніть свій вибір на портативному пристрої. У виробничих умовах часто використовуються обидва методи. Механічний тип надійний і простий у використанні, але вимагає більше зусиль і часу.

Продуктивність

Побутові сепаратори виробляють не більше 50-100 літрів на годину, без урахування перерв на відпочинок двигуна і мийку. В середньому безперервний цикл займає півгодини, а пластини необхідно очищати після декількох десятків літрів. Не забудьте врахувати ці характеристики при порівнянні з планами і потребами вашої роботи.

Матеріал

Надійність, довговічність і безпека машини залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена. Пластикові деталі легкі, але їх складніше чистити, вони крихкі від подряпин і деформуються.

Металеві деталі швидше чистяться, більш довговічні, але важче. Алюмінієві прискорюють ферментацію, але можуть бути сприйнятливі до агресивних миючих засобів. Конструкція і компоненти з нержавіючої сталі є оптимальними.

Ємність чаші

Налаштуйте цей параметр відповідно до обсягу сировини, що переробляється. Правило полягає в тому, щоб заповнити сковороду як мінімум наполовину, але не до країв. Середній варіант, що задовольняє більшість покупців, становить 5-10 літрів, але у виробництві цього явно буде недостатньо.

Який сепаратор для молока краще

Після огляду найбільш часто купованих домашніх сепараторів молока в 2021 році залишається купити той, який враховує ваші особисті потреби. Порівнявши відгуки, сильні і слабкі сторони, команда vyborexperta.ru особливо виділила кілька кращих номінацій:

  • milky ar140-надійна, тиха модель з хорошим ступенем фокусування;
  • мотор січ 100-18-універсальний сепаратор для козячого молока та інших видів продуктів, кращі оглядові характеристики, міцне кріплення;
  • tigon ural-m-зручний пристрій з датчиком контролю жиру, тривалий термін служби;
  • пензмаш рз-опс-м – багатофункціональний пристрій з ручним збивачем масла, що не вимагає електрики.

Через великий вибір пристроїв знайти підходяще і надійне пристрій нелегко. Але після прочитання нашого огляду і наведених критеріїв оцінки ви впораєтеся з цим завданням. Всі наші номіновані продукти гарантують екологічно чисту і безпечну їжу, приготовлену в домашніх умовах.

Нижче наведена таблиця з основними технічними параметрами кожного пристрою. Це допоможе вам вибрати модель високої якості і продуктивності відповідно до критеріїв, які найкращим чином відповідають вашим потребам.

Поради щодо вибору

Оскільки існує безліч варіантів сепараторів, перед покупкою необхідно розглянути деякі важливі фактори, щоб переконатися, що у вас є відповідний пристрій для роботи.

  1. використовуваний матеріал. Сепаратор, виготовлений з металу, буде найнадійнішим, так як цей матеріал гарантує довговічність. Однак немає нічого поганого в тому, щоб вибрати модель з пластиковим корпусом або чашею, оскільки вони теж довговічні і прості в догляді.
  2. напруга. Оскільки ці вироби в основному електричні, необхідно враховувати робочу напругу. Якщо ви підключите високовольтний прилад до джерела нижчої напруги, ви не зможете отримати його максимальну потужність.
  3. rpm. Часто ці машини мають від 8 000 до 14 000 оборотів в хвилину. ЦеЧисло буде важливо, якщо козяче молоко буде перероблятися. Тому для ефективного лікування потрібна більш високошвидкісна машина.
  4. місткість сепаратора для вершків. Завжди краще вибирати велику ємність, щоб мати можливість переробити значну кількість молочного продукту за одну операцію. Якщо модель має невелику ємність, вам доведеться часто її чистити. Сепаратор необхідно розбирати і збирати заново, тому вам доведеться витратити багато часу і сил.
  5. продуктивність. Сепаратори для домашнього використання виробляють від 50 до 100 літрів молочного продукту на годину. Це засноване на продуктивності без виведення пристрою з експлуатації. Середній час безперервної роботи сепаратора становить від 30 хвилин до 1 години.

Кращий сепаратор молока допоможе спростити процес і отримати екологічно чисті молочні продукти найвищої якості. При виборі машини зверніть увагу на наш рейтинг, в якому ви знайдете тільки перевірені і якісні моделі. Також зверніть увагу на важливі фактори, на які слід звернути увагу перед покупкою сепаратора, щоб ви отримали продукт, який відповідає вашим потребам, і щоб не було розчарування після покупки.