Навіс для авто з полікарбонату своїми руками. Як зробити навіс з полікарбонату

39

Навіс для авто з полікарбонату своїми руками. Як зробити навіс з полікарбонату

При виборі покрівельного матеріалу укриття слід звернути увагу на полікарбонат, він є кращим для виготовлення навісу. Полікарбонатне покриття чудово виглядає, має безліч переваг:

  • довговічний;
  • простий в монтажі;
  • має багату палітру відтінків;
  • володіє підвищеною гнучкістю;
  • витримує значні удари;
  • форми і розміри навісу можуть бути будь-якої конфігурації;
  • невисока ціна.

Арочний навіс з ширмами-стінами з листів полікарбонату захистить машину від атмосферних опадів.

Колір і якість полікарбонату

Стільникові панелі з полікарбонату випускаються різного ступеня прозорості і забарвлень. Зелений відмінно поєднується з природним ландшафтом. Прибудову краще зробити одного кольору з будинком. У будь-якому випадку вибір залежить від смакових уподобань господаря. Продукція перевірених брендів не принесе неприємних сюрпризів, їх виробники дорожать репутацією і дотримуються суворих стандартів.

Вибір полікарбонатних панелей

Навіс з матових панелей захистить автомобіль від шкідливого впливу ультрафіолету, опадів. Полікарбонат випускається двох видів: монолітний і пористий. Другий варіант легкий, пластичний, розсіює світло. Монолітний має високу якість, але важкий, дорого коштує.

Для побудови навісу будуть потрібні листи:

  • покрівельні товщиною 16 мм;
  • для вертикальних поверхонь матеріал товщиною-10 мм.

Порада: торці стільникового полікарбонату закрийте перфолентой, інакше через рік вони запліснявіють, забрудняться, прийдуть в непридатність.

Інструкція побудови полікарбонатного навісу

Встановлюємо навіс крок за кроком:

  • робимо схему і креслення;
  • готуємо майданчик;
  • встановлюємо опори. Копаємо ямки глибиною від 50 до 150 см.встановлюємо строго вертикально стійки. Перевіряємо рівнем. Коли будете закопувати опори, засипте ями щебенем, закріпіть бетонним розчином. Витримуйте не менше трьох діб;
  • стійки з’єднуємо балками;
  • встановлюємо каркас, на який повинна припадати навантаження від снігу взимку;
  • проводимо монтаж водостоку;
  • приступаємо до монтажу. Листи укладаємо фабричної плівкою назовні. Панелі розрізаємо відповідно до проекту. З’єднуємо спеціальними профілями. Стільникові листи полікарбонату фіксуємо термошайбами з гумками для ізоляції отворів. Краї полікарбонату закриваємо торцевою стрічкою, що захищає стільники всередині;
  • знімаємо захисну плівку;
  • верхні торці панелей полікарбонату закриваємо алюмінієвою стрічкою.

Порада! невеликий запас діаметра отворів попередить розтріскування місць кріплення.

Монолітний полікарбонат погано піддається свердлінню, його кріплять полімерною замазкою.

Поради по догляду за навісом з полікарбонату

Це самоочищається матеріал, миють у міру забруднення, використовуючи м’які ганчірки і мильний розчин. Можливо, буде потрібно губка або щітка з ніжною щетиною для очищення в’ївся бруду. Допускається миття зі шланга. Не можна чистити в жарку, сонячну погоду. Опале листя змітають м’якою мітелкою. Від снігу зручніше очищати поверхні двосхилим похилого даху.

Напівкруглий навіс з полікарбонату. Замовити навіс?

Ми виготовляємо навіси з полікарбонату і скла.

За цінами є акційні навіси-навіс для машини під ключ 3.6 x 6.3 = 63.000 руб!!!навіс для 2 машин під ключ 5.7 x 6.3 = 128.000 руб!!!

Необхідна зварювання виконується в процесі виробництва з використанням захисного газу, що забезпечує високу якість зварних з’єднань.

Також в заводських умовах виконується фарбування. Високотемпературна сушка пофарбованого шару забезпечує високу міцність і якість захисного вуличного покриття.

Міцність наших конструкцій забезпечена правильними розрахунками навантажень (всі розрахунки відповідають чинному стандарту).

Терміни виробництва і поставки замовлених конструкцій укладаються в 2 тижні. Монтаж конструкції займає один-два дні.

Навіс своїми руками. Як зробити навіс своїми руками: інструктаж з виготовлення навісів з популярних матеріалів

Давно мрієте організувати у власному саду затишне містечко, але поки не готові до будівництва повноцінної альтанки? значить вам ідеально підійде один із сучасних видів навісу: дерев’яний або пластиковий, з надійним дахом або такий, через яку видно всі нічні зірки. Додати трохи текстилю і фантазії, і така бюджетна споруда буде виглядати не гірше справжнього літнього кафе!

Тим більше, що побудувати навіс своїми руками сьогодні при всій великій кількості будівельних і оздоблювальних матеріалів взагалі не складе труднощів. Головне тільки визначитися, для якої конкретно завдання він потрібен – для авто або літніх посиденьок з друзями, басейну або просто лавочки, і вибрати відповідний матеріал. А наші фото-інструкції допоможуть вам розглянути весь процес в деталях і стати непогано підкованим в цьому питанні.

Для початку давайте подивимося

В першу чергу при облаштуванні навісу вам потрібно подбати про міцному фундаменті для навісу. Якщо ж не хочете, щоб сильний порив вітру або весняна відлига порушила міцність всієї конструкції, тоді до цього питання потрібно підійти уважно.

Так, багато що залежить від того, який саме грунт у вас на ділянці. Причому потрібно розглянути не просто землю в будь-якому місці, а саме там, де буде стояти навіс. Справа в тому, що буквально плюс-мінус два метри, і вже може бути зовсім інший склад.

Від того, пучинистий у вас грунт чи ні, залежить глибина буріння під стійки фундаменту. Вона завжди повинна бути не меншою, ніж глибина промерзання. Це необхідно для того, щоб в той час, як лід всередині землі розтане і грунт трохи «поведе», то стійки залишаться на своєму місці.

Навіс з полікарбонату своїми руками інструкція. Розрахунок і проектування полікарбонатних навісів

Ще на етапі створення проекту, до початку розрахунку навісу з полікарбонату з профільної труби треба з’ясувати для себе наступне:

  • розмір і місце розташування майбутньої споруди.
  • вітрові і снігові навантаження-ці параметри впливають на форму конструкції покрівлі.
  • дизайн приватного будинку і надвірних будівель — від цього залежить вибір оформлення каркаса і колір полікарбонатних листів.
  • технічні характеристики доступних / бажаних будівельних матеріалів.

Озброївшись цією інформацією переходимо до розрахунку і складання креслення навісу з полікарбонату. Тут вже точно вказуємо: габарити споруди і форму даху; технічні характеристики матеріалу опор, каркаса і покрівлі; кількість і характер кріпильних елементів.

Зверніть увагу: при визначенні особливостей каркаса конструкції треба враховувати, що полікарбонат випускається листами стандартних розмірів. Їх стики обов’язково повинні потрапляти на поперечні профілі – обрешітку.

Як зробити навіс з полікарбонату: ширина прогонів між профілями обрешітки залежить від параметрів покрівельного матеріалу

А тепер про висоту полікарбонатних навісів. В принципі, вона може бути будь-який — — все залежить від ваших потреб і побажань. Однак для комфортного використання споруди буде краще, якщо найнижча точка її покрівлі буде знаходитися не менше ніж в 180 см над землею.

Параметри опорних стійок для виготовлення навісів і козирків з полікарбонату треба розраховувати виходячи з наступних цифр:

  • мінімальний перетин-40х40 мм.
  • товщина металу-від 1 мм.
  • товщина фундаментних стовпів повинна перевищувати перетин стійок мінімум на 10 мм.
  • рекомендована глибина фундаментних ям – від 50 см.
  • для боковин кроквяних ферм береться профіль перетином від 20 мм, для розкісних решіток – від 15 мм.

Як зробити навіс з полікарбонату своїми руками: креслення повинні бути дуже докладними

Зверніть увагу: проектування конструкцій площею від 8 м2краще довірити фахівцям. Площа даху тут буде велика, а значить тут треба буде точно розрахувати рівень снігових і вітрових навантажень. Помилки можуть привести до деформації або обвалення споруди.

Розрахунок конструкції навісу з полікарбонату. Як розраховується навіс з полікарбонату

Під час виконання робіт слід враховувати вимоги існуючого снип 2.01.07-85*. Перед тим як приступати до виконання завдання, потрібно розробити технічні вимоги до конструкції:

Каркас для навісу з полікарбонату

  1. призначення навісу. Він може бути використаний в якості накритих майданчиків для автомобільних стоянок,Басейнів, прибудов для відпочинку, заняття спортом і т. Д.
  2. місця розташування. Залежно від цього фактора вибираються максимальні значення вітрових і снігових навантажень. Навіс може розташовуватися на відкритій місцевості або серед існуючих будівель. Дані беруться з таблиць будівельних норм і правил. Ферми для навісу повинні витримувати всі зусилля, що діють на покрівлю.
  3. дизайнерський вигляд. Споруда повинна гармонійно вписуватися в уже існуючі архітектурні рішення.

Остаточний розрахунок навісу з полікарбонату повинен мати пояснювальну записку і робочі креслення із зазначенням форми покрівлі, даних по обрешітці, лінійним розмірам конструкції, обгрунтуванням вибору фундаменту. Правильно розрахувати навіс з полікарбонату можуть тільки фахівці зі спеціальним вищою освітою. Роботи відносяться до складних, потрібно вміти користуватися численними формулами, складати епюри навантажень, вибирати оптимальні варіанти для кожного конкретного випадку, вносити зміни для поліпшення експлуатаційних характеристик і т. Д. Таких фахівців доцільно залучати тільки в тих випадках, коли потрібно розрахувати навіс з полікарбонату великої площі зі складним типом покрівлі і в одиничному екземплярі. Вартість проекту може досягати до 15% загального кошторису на будівництво. Більшість споруд для особистого користування можна розрахувати самостійно з урахуванням існуючих рекомендацій за спрощеною схемою.

Спрощений розрахунок навісу з полікарбонату

Слід визначитися з кількістю і матеріалом виготовлення вертикальних опор, ферм, вибрати полікарбонат відповідних параметрів, визначитися з типом майданчика і фундаментів. Рекомендується ознайомитися з уже існуючими прикладами навісів в даній місцевості з урахуванням розмірів і номенклатури прокату, дізнатися відгуки власників навісів. Такі знання набагато полегшать роботи і збільшать безпеку експлуатації споруди. Під час розрахунків потрібно приймати комплекс заходів для зменшення витрати матеріалів, спрощення монтажу і зниження загальної вартості конструкції. Всі роботи розбиваються на кілька етапів.

  1. фундаменти. Враховується загальна вага конструкції і фізичні характеристики грунтів. Для більшості видів навісів можна використовувати стовпчасті дрібнопоглиблені фундаменти на піщаній подушці або монолітні залізобетонні.
  2. вертикальні опори. Розрахувати навіс з полікарбонату треба за кількістю опор, відстані між ними і параметрам прокату. Для навісів використовують товстостінні квадратні або круглі труби діаметром 60-100 мм.є варіанти застосування двотаврів і швелерів. Відстань між опорами узгоджується з розмірами полікарбонату. Це дозволяє вибрати полікарбонат таким чином, щоб зменшити витрати матеріалу.
  3. вид покрівлі. Може бути похилою односхилим, двосхилим або арочної. Залежить від показників снігового і вітрового навантаження і розмірів навісу. Складні ламані покрівлі для невеликих конструкцій не використовуються. Залежно від відстаней між планками обрешітки вибираються показники полікарбонату. Найвдалішим матеріалом для виготовлення ферм вважається профільна труба, для додаткових елементів стійкості використовуються куточки. Розрахувати навіс з полікарбонату треба з урахуванням відстаней між планками обрешітки, до яких фіксуються листи покриття. Перед тим як вибрати полікарбонат, потрібно мати дані по максимальних навантажень і параметрам ферм.