article 587

145

Розкладаються подарунки, загорнуті в жовтувато-гірчичний папір. Це табу еко-стилю, і якщо його не дотримати, то пропаде вся чарівність натуральності. Такий папір повинна бути трохи зім’ята, мати заломи і навіть тріщини, а перев’язь – тонка бечева або в’язальні нитки з вовни, які злегка колються.

Мандарини на ялини-писк новорічних свят, ось тільки еко-стиль радить викладати на підноси поруч зі свічками і ялиновими гірляндами. Не заважає додати сюди і пару горобинових грон, а так само поставити фігурки кози з лози.

Новорічний декор в вінтажному стилі-це і ретро-стиль: найпрекрасніша ідея, щоб провести тематичну новорічну вечірку з особливим декором приміщення або сервіруванням столу. Які прийоми варто використовувати, щоб вінтажний новий рік 2015 залишив тільки яскраве враження?

Ретро стиль не просто звернення до минулого, а й любов до нього, тому будь-яке використання бабусиних речей і предметів побуту вітається, якщо ті припадають пилом десь на горищах або складуються в підвалах. У них своя принадність і своя музика, тому терміново витягуйте зараз все, що необхідно реставрувати.

Вінтаж конкретно не встановлює, якого історичного періоду наслідувати, тому ви вибираєте його самі або поєднуєте кілька десятиліть в одне, наприклад, стиль шістдесятих і сорокових років двадцятого століття. Якщо когось мучить ностальгія за радянським союзом, то можете просто подивитися старі журнал, які підняти просто необхідно з бібліотечних архівів. Картинок тоді було багато, тому нічого не пропустіть.

Головний атрибут срср-шампанське, ялинка, апельсини-мандарини і вітальні листівки на тлі скляних ялинкових іграшок і паперових прапорців на гірляндах. Обов’язково використовуйте кришталеві келихи і ватних дідів морозів, але можна останніх замінити і на пластикових.

Декоруйте будинок паперовими ліхтариками і зірками, друкарськими машинками і фотоапаратами, ось тільки все це прикрашайте мішурою і дощиком, а так само надувайте безліч куль і вішайте їх на стіни і стелю.

Сша п’ятдесятих-це теж своєрідний вінтажний стиль. Яскраві одягу, стиляги, помітна косметика, шарфи і короткі штани – все це якраз для тематичної вечірки. В якості новорічних подарунків-пледи в шашечку, які варто розкласти на старому остові телевізора. Стеля і стіни прикрашаються вініловими пластинками, а тримають їх шнури перевиваються різнокольоровим дощиком.

Не завадить і новорічний стіл декорувати під ретро. На нього стелиться непомітна скатертина, ставляться прості фаянсові тарілки, поруч стаканчики під горілку, грановані склянки під лимонад і фужери під червоне і біле вино. Серветки робляться з паперу, а під кожну тарілку підкладають сніжинку, вирізану з зошитового листа в клітку.

Еко стиль-дуже популярний напрямок оформлення в інтер’єрі, що отримало особливе поширення в останні кілька років. Саме тому ідея оформити будинок або квартиру в еко стилі, є не тільки трендовим, але в і теж час оригінальним способом відсвяткувати новий рік.
У нашій статті ми обговоримо, як декорувати квартиру або будинок на новий рік в еко стилі і які речі і предмети краще для цього використовувати.

1. Обов’язково поставте живу ялинку

Жива ялинка — неодмінний атрибут нового року в еко стилі. Тому що нічого не може бути натуральніше зеленої ялини або сосни. Поставте її на видному місці в центрі кімнати або в кутку, який добре проглядається.

Ялина не повинна бути дуже високою, щоб не підпирала стелю, але і не варто купувати дуже низьке дерево. Ідеальна висота-три чверті висоти вашого приміщення. Ставити подібні їли краще у велику ємність за типом відра, або на спеціальну підставку з дерева з хрестоподібною основою.

2. Спечіть ялинкові іграшки

Їстівні іграшки — що може бути приємніше декору, який потім можна… З’їсти. Робити їх дуже цікаво.

Традиційне різдвяне імбирне печиво можна спекти і перед тим, як ставити в духовку, проколоти невеликі дірочки і вставити в них сірник або зубочистку, щоб отвір не затягнулося. Після того, як печиво спечеться, ви зможете протягнути в цей отвір красиву нитку або стрічку і повісити іграшки на святкове дерево.

За формою це можуть бути кулі, ялинки, місяці або будь-які інші фігури. Дуже добре виглядає на живій ялинці імбирне печиво, яке нічим не прикрашене. Але якщо у вас є бажання скористатися кремом або різними глазурями, ви можете малювати на печиво візерунки, написи або особи імбирних чоловічків.

Так само відмінною ідеєю буде з імбирного тіста зробити пряниковий будиночок. Викрійок для нього безліч в інтернеті, але майструвати його досить клопітно. Але все ж його дуже цікаво готувати. Тому, якщо ви готові витратити трохи часу, ваші рідні та близькі будуть в захваті від вашого творіння.

3. Постеліть на стіл лляну скатертину

Так як ми робимо новий рік в еко стилі, всі матеріали повинні бути натуральними. Саме тому новорічну скатертину ми пропонуємо вибрати лляну. Цей матеріал може бути дуже повітряним або щільним і грубим – як вам більше до душі. Гарний сервіз з білими тарілками буде чудово виглядати на столі, покритому лляною скатертиною
1
&1&

4. Прикрасьте ялинку зробленими вручну іграшками

Варто витратити день-другий для того, щоб зробити для ялинки особливі іграшки — екологічно чисті і з натуральних матеріалів. Ми вже говорили про пряникові прикраси — вони складають одну частину наших ялинкових іграшок.

Другу частину ми можемо зробити, наприклад, з тканини. Це можуть бути якісь елементарні викрійки з красивих кольорових клаптиків-кульки, сердечка, новорічні посохи та інші подібні прикраси. Це можуть бути зірочки, які легко прострочити з обох сторін на швейній машинці або навіть прошити руками і заповнити всередині ватою. Навіть звичайні ялинкові іграшки, обгорнуті зверху в клаптики натуральних тканин виглядати будуть вже зовсім по-іншому.

&1&3


&1&5

Також саморобними іграшками можуть бути елементи, вирізані з щільного картону фігурним степлером. Це можуть бути красиві сніжинки з паперу. Також ви можете зробити іграшки з дерева, якщо у вас є така можливість і спеціальні інструменти для їх виготовлення.

&1&

&1&1

5. Еко упаковка для подарунків

Подарунки на новий рік, якщо ви оформляєте його в еко стилі, також потрібно загортати відповідним чином. Це швидше за все буде папір вторинної обробки, яка має характерний жовтувато-коричневий колір.

Вона ще може бути з ефектом пом’ятості, жатості. Обв’язувати такі подарунки можна за допомогою мотузки або тієї ж тонкої лляної стрічки. Для упаковки самого подарунка ви можете використовувати звичайну газетний папір або просто білі листи. Будьте максимально прості. В еко дизайні речі лаконічні, вони не декоруються занадто, все дуже витримано, просто і красиво.|
&1&

6. Декоруйте кімнату фруктами, овочами, ягодами та іншими їстівними ласощами

Це можуть бути палички кориці, скріплені бичівкою, засушені часточки цитрусових або грона калини.

&1&


&1&1

Ще з дитинства ми пам’ятаємо про мініатюрні мандарини на ялинці. Цей хід також можна використовувати в еко дизайні. Відмінною прикрасою стануть грона горобини, які разом з ялиновими гірляндами будуть лежати на полиці над каміном, над вхідними дверима або на підвіконнях. Також, ви можете в красиві чаші на новорічному столі упереміш з саморобними іграшками класти якісь красиві фрукти.

&1&

7. Посуд для нового року в стилі еко дизайн

Якщо ви не хочете купувати особливий посуд, використовуйте стандартний білий сервіз. Це стандарт, який завжди в моді. Чистий білий, без візерунків і малюнків, лаконічний і простий в стилі мінімалізм сервіз — це чудово. Якщо є можливість, придбайте посуд з глини. Виглядає вона чудово, хоча і трохи грубувато.

&1&

8. Живі рослини

Новий рік в еко дизайні передбачає собою багато живих рослин. Звичайно ж, центром композиції буде новорічна ялинка, адже вона — королева цього свята. Але нічого не заважає використовувати і багато інших красивих зелених насаджень. Це можуть бути маленькі горщики з мініатюрними ялинками, які будуть забавно виглядати на комоді або консолі.

І, звичайно ж, прикрасьте ті рослини, які живуть у вас протягом року. Повісьте на них гірлянди, посипте штучним снігом і блискітками. Можна ще всередину горщика покласти красиві мініатюрні новорічні іграшки, щоб здавалося, що рослини ніби ростуть з цих яскравих скляних святкових кульок.
&1&

Ось ті деякі методи, за допомогою яких ви можетеСтворити новий рік в стилі еко дизайн. Пам’ятайте, все повинно бути максимально просто. Ви не повинні викручуватися, робити якісь ексклюзивні речі, що займе багато часу і грошей. Будьте прості і натуральні – це все, що потрібно.

Що за чудове свято-новий рік! рідні збираються всі разом за святковим столом, гора подарунків чекає кожного не де-небудь, а під новорічною ялинкою. Саме ця зелена красуня додає новорічного настрою, заряджає зустріч позитивом, яскравими вогнями і блискучим переливом прикрас. Багато сімей в останні роки намагаються не просто народити ялинку в іграшки, що залишилися з давніх часів, але підійти до цього питання більш відповідально, зробивши з новорічної ялинки стильне прикраса будинку.

Порядок прикраси ялинки

Є певні правила, яким має слідувати прикраса ялинки на новий рік.

Щоб вона переливалася різними кольорами і виблискувала, слід почати прикраса з гірлянд, які частіше розташовують так, щоб підкреслити її світлом геометрію прикрас. Ця геометрія може відрізнятися. Наприклад, дуже красиво виглядає спадаюча спіраль однакових за виглядом, розміром і кольором ялинкових куль. Подібну геометрію ще більш підкреслює блискуча мішура, що повторює лінію гірлянди.

&1&&1&

Можна повісити прикраси вертикальними секторами. В такому випадку гірлянда не накручується на ялинку, а вертикально спускається по гілках до підлоги. Така архітектура також доповнюється мішурою, яка розташовується між лініями, і зав’язана пишними бантами. Решта прикраси не обов’язково вибудовувати в лінії.

Аналогічно можна влаштувати і кільцеве розташування прикрас, які в цьому випадку розташовуються на одному рівні. При такому порядку дуже цікаво будуть виглядати, наприклад, кулі, які з кожним низхідним ярусом будуть збільшуватися в розмірах.

Можна взагалі не слідувати лінійному принципу, а розвішувати всі прикраси в хаотичному порядку. Важливіше при цьому витримувати обраний стиль прикраси.

Ялинка в стилі?

Традиційний стиль

&1&якщо немає часу на пошуки ексклюзивних ялинкових прикрас, то для лісової красуні можна спорудити наряд з наявних предметів. Адже при традиційному стилі потрібні саме звичайні ялинкові аксесуари, які виблискують і блищать. А додати в створюваний образ родзинку можна декількома бантами з подарункових стрічок або обробкою кінчиків хвої лаком з блискітками. Прикраси можна зробити і з новорічних і різдвяних листівок.

Ялинка в провінційному стилі

&1&рукотворні прикраси цінуються все більше. До них можна віднести різні в’язані вироби (рукавиці, шкарпетки, шапочки), вручну зшиті феї або фетрові іграшки і т.д. З варіантом слід визначитися заздалегідь. Щоб прикраса ялинки на новий рік не стало «звалищем ідей», зупинитися слід на чому-небудь одному. Наприклад, мініатюрні чобітки в компанії декількох сніговиків і доповнені дощиком будуть чудово виглядати. Крім вибору теми інших обмежень в цьому образі немає. Гідність сільської ялинки в тому, що її прикраси з великим задоволенням можна зробити самостійно: для в’язальниць припадуть до душі в’язані кулі або сніжинки, а для швачок – спритно скроєні спіднички або жилетки. А в зроблені рюкзачки або сумочки можна заховати записки з новорічними побажаннями учасникам торжества. Це самий благодатний для фантазії варіант.

Ялинка в еко-стилі

Поступово стає популярним еко-стиль для оздоблення ялинки. Під ним розуміється виготовлення прикрас з природних матеріалів: сушених фруктів, спечених самостійно імбирних пряників, виробів з дерева (величезна кількість еко-ідей ви знайдете в статті про прикрасу дитячої до нового року). Зрозуміло, що для отримання іграшок сушені фрукти необхідно особливим чином підготувати: покрити їх спеціальною фарбою або лаком, наклеїти зверху блискітки або намистинки.

Провінційний і еко-стилі особливо повчальні для дітей, з якими можна зайнятися новорічною підготовкою ще з літа. Відпочиваючи на морі, можна збирати черепашки і кольорові камінчики, гуляючи в лісі – забавні коряжки і шишки. З красивих рослин можна зробити гербарій, який піде на прикрасу ялинки. Дитина при цьому вчиться шиття і в’язання. До того ж, спільні приготування зміцнюють сімейні зв’язки.

&1&&1&